20.10.2013 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 26. 10. 2013

20.10.2013 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20131020 ml. žáci vs. Sokol Nové Bránice Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 15:19 (7:12)

Chaos kam se podíváš.

Náš nekoncentrovaný výkon držel soupeře ve hře celý zápas. Předváděli jsme festival zkažených přihrávek, kdy křídla běhala do trháků v prostorech spojek a přihrávky v ose běhu je přelétávaly. Kromě branky Atoma, který omylem přehodil vlastního hráče včetně vybíhajícího gólmana, jsme většinou jenom ztráceli míče. Ani nahrávky mezi spojkami neoplýaly přesností. Možná to bylo tím, že domácí s námi drželi krok a kluci toužili rychle odskočit. Všichni chtěli dávat góly, nesmyslně vybíhali a bránění se věnoval snad pouze brankař.
    Ačkoli jsme hráli otřesně, od sedmé minuty jsme se ujali vedení. Kluci byli nepochopitelně vysmátí. Když je humor neopustil ani poté, kdy jsme početní výhodu prohráli 2:0, museli jsme vzít time. Zvýšení hlasu se vyplatilo i když pouze do osmé minuty druhého poločasu. To už jsme vedli 18:9 a kluci opět začali vymýšlet. Ze hry jsme stáhli Atoma, který den předem simuloval horečku a neměl jet. Ráno došel na sraz jakoby se nechumelilo s tím, že může lehce hrát :-).
    Měli jsme namleto, proto jsme pustili do hry i minižáky. Gól sice nepřidali, ale něco ubránili a po šíleném začátku zapasu v klidu vedení udrželi.