21.12.2013 Vánoční turnaj 2013 (mladší žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 23. 12. 2013

21.12.2013 Vánoční turnaj 2013 (mladší žáci) 20131221 ml. žáci - turnaj v KP Brno 20131221 ml. žáci - turnaj v KP Brno 1. místo 20131221-P1-Vánoční turnaj v KP Brno (mladší žáci)  20131221-D1-Turnaj v KP Brno (mladší žáci)

21.12.2013 Vánoční turnaj 2013

O turnaji jsem se dozvěděl od Honzy Pokorného dva dny před konáním akce jen proto, že se jeden tým odhlásil. Psát mejly rodičům jsem jako nepružnou aktivitu odmítl a raději jsem si je obvolal. S ohledem na časovou tíseň jsem měl až nečekaný úspěch. Vyslechl jsem pouze tři omluvy. Bohužel, nemohl ani jeden z brankařů. Uvažoval jsem koho z přihlášených ubrankařím, ale trn z paty mi vytrhla Petra Kolářová, když se zeptala, jestli máme volné místo v autech, že by se jejich Alča mohla jet podívat. Pro ty co neví, tak Alena je brankařka mladších žaček.
    Zbylá místa jsem obsadil zkušenějšími minižáky a to jsem ještě nevěděl, že pojede i mikrožák Marek Velíšek :-).
    Před odjezdem jsem měl k hráčům proslov. Týkal se bránění a v kostce šlo o to, že když kluci nebudou pořádně makat a nechají Alču ve štychu, půjdou do brány sami :-). Potom si řidiči Číz, Martin Kolář, Libor Velišek a já, rozebrali děti do aut a jelo se.

ÚČASTNÍCI
VÝŇATEK Z PROPOZIC

Hrají mladší žáci, tj. ročník 2201 a mladší
Hrací doba 2x15 minut s prestávkou 2 minuty.
Vyloucení 1 min
Družstva hrají jednokolově, každé s každým

ZÁPASY

09:35 Sokol Juliánov : Sokol Újezd u Brna 6:15 (1:8)

Jednoznačný zápas, kdy Alena za vydatné podpory obrany doslova excelovala (14 střel/6 branek = 57%). Už v průběhu první půle jsem stáhl základku a pustil do hry v sezóně méně vytížené hráče. Obraz hry se nezměnil ani v druhé půli a přestože se po hrací ploše pohybovali méně zkušení borci, vítězství udrželi.
  Špatné bylo, že se Filda Michl po pár minutách na hřišti přihlásil o střídání a odpajdal na lavičku. Obnovily se mu problémy s kolenem a turnaj pro něho skončil.
+/- body: T. Kachlík 31,5 b, O. Krošík 29 b, L. Knos 22b.

10:50 Sokol Újezd u Brna : Handball KP Brno 23:9 (15:2)

Hráli jsme proti obraně 3:3 a kluci nacházeli tolik možností jak zakončit, že jsme se ani nedostali do postupného útoku. Těžili jsme i z agresivní obrany a získali tak 21 míčů. Proměňování už bylo horší, protože pánové si dávali přednost tak dlouho, až se obrana stihla vrátit. V druhé půli nastoupili pouze hráči pro další sezónu, což znamenalo, že na palubovce byli pouze ročníky 2002 a 2003. Pár minut před koncem si zahrál i Marek Velíšek (tuším ročník 2008) a musím říct, že se perfektně se orientoval a dokonce měl i dvě střely na bránu.

+/- body: D. Fila 89 b, T. Kachlík 51,5 b, J. Velíšek 37,5 b.

11:30 SHC Maloměřice : Sokol Újezd u Brna 7:15 (4:11)

I toto utkání bylo rychle rozhodnuté a když jsem měl výhrady k nasazení nejstarších kluků, vyměnil jsem sestavu. Postupoval jsem stejně jako v předchozím duelu, jen trošku rychleji. Díky tomu se o zápis do tabulky střelců pokusilo 10 hráčů. Uspělo jich sice jen 6, ale ti mladší mají ještě čas.
  Pochválit musím obranu, protože i díky ní získala výborná Alena rekordní úspěšnost (18/7 = 61%).
+/- body: T. Kachlík 51 b, L. Knos 34 b, D. Fila 30 b.

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASU - HRÁČI

číslo jméno post střely/góly úspěšnost % 7m/gól úspěšnost % góly celkem Ø pořadí hráčů