9.11.2013 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 05. 01. 2014

9.11.2013 HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20131109 ml. žáci vs. Ivančice A HK Ivančice A - Sokol Újezd u Brna 18:30 (7:10)

Obávaný soupeř podlehl :-)

Na tento zápas jsme se speciálně připravovali, protože vím co umíme, ale mnohdy své schopnosti neprodáme. Většinou ze začátku zabereme, trošku odskočíme a potom se přizpůsobíme hře soupeře.
    Tentokrát jsem speciálně apeloval na koncentraci po celý zápas a klukům jsem schopnosti protivníka mírně zveličil.
    Zahájili jsme standardně vysunutou obranou 2:4. Kluci jezdili jako "namydlenej blesk" a v desáté minutě jsme, díky technickým chybám soupeře, vedli 6:1. Poté jsme si opět standardně dáchli a domácí se probrali. Na obraně se začalo chodit, pícháci přestali být agresivní a rozdíl ve skóre se začal zmenšovat.
    Na druhou půli jsme kluky vyburcovali tvrzením, že Vangl ještě nezabral, že nás podcenili, a že teprve teď se začne hrát. Kluci nám uvěřili a rozjeli kolotoč, že jsme s Čízem sami zírali :-). Domácí podle očekávání zabrali, ale my jsme aktivitu ještě vystupňovali. Za celý zápas jsme 18x získali míč a vyzkoušeli si, jaké to je, jít 15x do trháku :-). Uspěli jsme pouze 12x, ale není v tom započítáno zakončení v druhé vlně :-). Soupeř se do RÚ dostal pouze 2x.
   O naší kvalitní obraně svědčí i fakt, že jsme dostali pouze 2 žluté karty. Naproti tomu, domácí se nám vyrovnali pouze v kartách, navíc získali 6x 2 minuty a po zákroku na Ondru v trháku i jednu přímou červenou.