5.9.2015 Turnaj k výročí 90 let založení házené v Telnici (minižáci)

Autor: Michal G <(at)>, Téma: Miníci, Vydáno dne: 07. 09. 2015

5.9.2015 Turnaj Telnice - oslavy 90 let založení 20150905 - Turnaj Telnice - 90 let výročí založení

  Zdravím všechny příznivce házené
  V sobotu 5.9.2015 jsme vrazili na turnaj miníků, který se konal v Telnici k výročí 90 let házené .


  Byl to náš první turnaj v sezoně 2015 – 2016 tak jsem byl zvědav na výkony našich svěřenců. Po příjezdu na místo a převléknutí do dresů jsme začali hrát proti domácímu béčku a dle předpokladů to šlo ztuha J. Dominik se sice snažil, ale sám to prostě neuhraje. Ostatní hráče a hráčky jsem proto vyzýval k pohybu bez míče v útoku a k důslednému bránění. Bohužel na dětech bylo vidět, že dlouho nehrály. Asi to nečekáte, ale první prohra byla na světě.
  Ve druhém zápase proti Bohunicím už šel herní projev trošičku nahoru, ale pořád to nebylo ono. V tomto zápase se do bojů zapojil i Kuba Odehnal, který byl jinak v kase. Místo gólmana tedy obsadil nováček Daniel Tuháček .
  Se třetím soupeřem z Nových Bránice to byla mnohem lepší hra. Místy jsme je přehrávali a málem i porazili. Bohužel na konci byla jen remíza. Dobré bylo, že výkon našich miníků šel malinko nahoru. Hlavně musím pochválit holky, jmenovitě Julču, Báru a Adélku, které svým pohybem místy úplně rozebraly obranu soupeře a vytvořily si tak prostor pro střelbu.
  Poslední soupeř Telnice A nám nedal žádnou šanci, a tak po urputném zápolení jsme zase prohráli a skončili na 5 místě.
  Nakonec bych rád řekl, že se jistě poučíme a příště to bude o mnoho lepší. Rád bych poděkoval všem hráčům, obzvláště holkám za krásný turnaj .
  Nesmím zapomenout ani na rodiče, kteří nám pomohli přepravit děti tam i nazpět a také na to, že nám parádně fandili.
  Děkujeme :-)