17.10.2015 Turnaj JmKSH Kuřim (minižáci)

Autor: Michal G <(at)>, Téma: Miníci, Vydáno dne: 20. 10. 2015

17.10.2015 Turnaj JmKSH Kuřim (minižáci) 20151017 Turnaj JmKSH Kuřim (minižáci) 17.10.2015 Turnaj JmKSH Kuřim (minižáci)


    Zdravím příznivce Házené
    V sobotu 17.10.2015 jsme zavítali do Kuřimi na turnaj miníků a přípravky. Dle rozlosování proti nám nastoupila mužstva Kuřimi A, B, Nových Bránic a Maloměřic .
    Již od počátku byl problém donutit děti k osobní obraně. Mělo to za důsledek velký prostor pro soupeře který nás přehrával bez větších problémů. Naopak důslednost osobky soupeře vedla k tomu, že jsme se nemohli prosadit. Jelikož zkušenější borci byli na mistráku v Bohunicích, naši základnu tvořili méně zkušení hráči a hráčky. Přesto se nám podařilo pár pěkných akcí, které zařídily hlavně Simča Cupáková a Bára Halíčková, děvčata se krásně uvolňovala bez míče a následná finální přihrávka znamenala míč v síti soupeře. Musím pochválit i Aničku Jurinovou, která po malé instruktáži začala přerušovat soupeře při útoku na naši branku. Její pohyb směrem do soupeřovy brány se dá posoudit jako krok kupředu, zejména "jeden" :-) učebnicový náskok na branku zakončený samozřejmě golem byl velkým příslibem. Ostatní hráči odvedli obstojný výkon, ale je tu ještě co pilovat.
    I přesto, že jsem dnes neměl moc co chválit, děkuji dětem za krásný turnaj. Dále děkuji všem rodičům za pomoc z dopravou a za výbornou atmosféru při hecování dětí ve hře.

Za Újezdskou házenou Michal Gajda