23.04.2016 Turnaj Bohunice 4+1 (minižáci)

Autor: Katka Odehnalová <(at)>, Téma: Miníci, Vydáno dne: 25. 04. 2016

23.04.2016 Turnaj Bohunice 4+1 (minižáci)
23.04.2016 Turnaj Bohunice 4+1 (minižáci)

    V sobotu 23.4.2016 jsme se vydali na turnaj mini v Bohunicích v tomto obsazení: Barča Halíčková, Nela Vykouřilová, Lada Vykouřilová, Anička Jurinová, Gabča Svobodová, Luba Řoutil, Ondra Měšťan, Dan Tuháček.

    Čekali nás tito soupeři:
Tatran Bohunice A
Tatran Bohunice B
KP Brno A
KP Brno B
Sokol Juliánov A
Sokol Juliánov B

Tatran Bohunice B : Sokol Újezd u Brna 16:7
     V prvním zápase jsme si dlouho nemohli zvyknout na osobní obranu. Druhý poločas už byl lepší.

KP Brno B : Sokol Újezd u Brna 7:10
    Dařila se nám osobní obrana, hráči se uvolňovali. Škoda té spousty střel, co šly vedle nebo přímo do ruky brankáři soupeře, tahle střelecká smůla nás provázela celým turnajem. I tak se nám podařilo zápas dovézt do vítězného konce.

Sokol Juliánov A : Sokol Újezd u Brna 15:10
     Mezi druhým a třetím zápasem jsme měli půlhodinovou pauzu a to stačilo na to, abychom vypadli z tempa. Zapomněli jsme bránit a po hřišti si běhali volní hráči Juliánova, takže za chvíli jsme prohrávali 6:0. Sice jsme pak zabrali, ale ztrátu se nám dohnat nepodařilo.

Tatran Bohunice A : Sokol Újezd u Brna 19:7
KP Brno A : Sokol Újezd u Brna 14:7

    Tyto dva zápasy si byly podobné. Obrana vázla a v útoku se nám nedařilo uvolňovat. Hráči bojovali, ale na soupeře to nestačilo.

Sokol Juliánov B : Sokol Újezd u Brna 13:14
    Sokol Juliánov B : Sokol Újezd u Brna 13:14 Před utkáním jsme si mysleli, že porazit tohoto soupeře bude hračka. Ale pěkně nás potrápil zvláště hráč s číslem 4, kterého dokázal zastavit jen Luba.

    Doufám, že si všechny děti turnaj užily. Všem se podařilo dát nějaký ten gól, tedy kromě Dana, který většinou hlídal naši bránu. Umístili jsme se na 5. místě, takže poslední jsme nebyli.
Díky dětem za bojovnost, rodičům za pomoc s dopravou a fandění.

Nástup týmů