28.05.2016 Turnaj JmKSH Telnice 4+1 (minižáci Újezd "B")

Autor: Radka Mrázová <(at)>, Téma: Miníci, Vydáno dne: 31. 05. 2016

28.05.2016 Turnaj JmKSH Telnice 4+1 (minižáci Újezd "B") 28.05.2016 Turnaj JmKSH Telnice 4+1 (minižáci Újezd "B& 28.05.2016 Turnaj JmKSH Telnice 4+1 (minižáci Újezd "B")

    V sobotu 28.5.2016 jsme se zúčastnili se třemi týmy nekonečného seriálu turnajů pod patronací JmKSH, tentokrát v nedaleké Telnici.

    Družstvo Sokol Újezd u Brna "B": Petr Máca, Adélka Nádeníčková, Barča Halíčková, Danča Mrázová, Gabča Svobodová, Nelča a Lada Vykouřilovy

    Turnajové výsledky nejsou nejpodstatnější. Důležité bylo zahrát si a možná také pro některé bylo motivační si dát více branek v jednom dopoledni. Podle soupisky to vypadá, že Petr byl jen doplňkem dívčího týmu. Ale není to pravda. Byl nejproduktivnějším hráčem. Patří mu dík za odvahu hrát se samýma holkama. Tuto výsadu měl jako jediný hráč celého turnaje. Pod Michalovým vedením se družstvo zápas od zápasu zlepšovalo. Ostatní družstva však byly pouze samí chlapci nebo s jednou dívkou.

    Team srdnatě bojoval, ale na výhru nedosáhl. Holt porazit kluky není jednoduché. Ale mini házená mnohým pomohla pochopit, že je nutno se pohybovat a ne stát a čekat na přihrávku. Počty do tří bude nutno také opakovat.

    Do brány si ochotně stoupla na tři zápasy Gabča. Hned v prvním jejím zápase měla několik krásných zákroků a podržela tak družstvo. Navíc přiznala, že ji to v bráně baví.