18.09.2016 Sokol Újezd u Brna - Velká nad Veličkou (mladší žačky)

Autor: Petra Kolářová <(at)>, Téma: N - žákyně mladší, Vydáno dne: 30. 10. 2016

18.09.2016 Sokol Újezd u Brna - Velká nad Veličkou (mladší žačky) Sokol Újezd u Brna - Velká nad Veličkou 6:29 (3:15)

     Na úvod zpráva z Facebooku:
Petra Kolářová Tak jsem to teda dala. Luďa teď momentálně má na emailu nepřeberné množství článků ode mě. uf
     To znamená, že Petra toho moc nenaspala, protože napsat za noc sedm článků... Klobouk dolů :-). Za chvilku odjíždím na zápasy, takže pokračování nejdřív večer :-). Luděk.


První zápas.

     Dne 18.9.2016 jsme začaly novou sezónu 2016/17. Pro holky to byl na začátek velmi težký úkol a tak jsme prohráli 29:6. Ale nevadí, Velká je Velký oříšek (družstvo na prvním místě v tabulce). Holky se snažily, Barča střílela o sto šest. Vypálila 13 střel z toho 2 branky. Áňa si vybojovala dvě sedmičky a jednu proměnila. Lota tři střely z toho jeden gól ze spojky, Lada z křídla dvě střely a jeden gól, Míša jako brankář z křídla tři střely a jeden gól, Áďa ze spojky tři střely ale bohužel všechny chycené, Danča z křídla tři střely a také všechny chycené. Ostatní se ukáží určitě příště. Do brány sháníme nového brankáře, abychom měly aspoň dvě holky a taky proto, že naše brankářka Míša s námi příští rok nebude moci hrát. Vybrali jsme Simču, neboť se na konci sezóny zúčastnila miniturnaje ve Velké Bystřici a tam se osvědčila. Dnes se jí moc nevedlo 29 gólů z 36 střel. Příště bude líp, já jí věřím – všem holkám věřím.
     Měli jsme mnoho ztrát míčů a tak se budeme muset zaměřit na nahrávky. A také na obranu. Ta nám také vázne. Tak snad se nám bude dařit za týden v Ivančicích. Uvidíme.