23.10.2016 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (mladší žačky)

Autor: Petra Kolářová <(at)>, Téma: N - žákyně mladší, Vydáno dne: 30. 11. 2016

23.10.2016 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (mladší žačky) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 18:4 (7:1)


Že by se karta obrátila?

     Do tohoto zápasu jsme nastoupily skoro v plném počtu. Z hráček mám chyběla tentokrát Lota, protože vznikl menší problém a musely jsme ji ze soupisky vyškrtnout. Ona si to vynahradí v dalším zápase s Veselím. Tam se doufám vyřádí :-).
     Protože nám počasí už moc nepřeje (jak jinak, když je podzim), tak jsme hrály na "domácí" půdě v hale v Telnici. Nevím, jestli nebudeme vyžadovat každé utkání v této hale, protože tento zápas je třetí v pořadí co tu hrajeme a opět máme výhru :-).
     Začnu negativně. Hra nic moc. Devět zaviněných sedmiček, ale naštěstí díky Míši žádná hrozba. Opět žádná obrana, ale zato mnoho střel od všech. A co je pozitivní, tak Simča, Danča a Anička šly do trháků. Ano, čtete dobře, naše holky si na vlastní kůži vyzkoušely co je trhák. Pro lajky, jedná se o rýchlý útok na bránu protihráčů. Neuvěřitelné, že? Ze čtyř pokusů dva góly. To je 50% úspěšnost. Když to takto půjde dál, tak se mají soupeři na co těšit :-).
     Rozhodujícím prvkem tohoto utkání byla opět Míšina perfektní forma a slabé střely soupeřek. A že jich bylo. Golmanka měla úspěšnost 85% (27/4).
     Za týden jedeme do Veselí. Podle statistik a jejich předchozích výher a proher jsem dosti nervózní a bezradná. No uvidíme. Třeba si přivezeme tu čtvrtou výhru. Moc bych to holkám přála. Ale myslím si, že bude to těžké.

Střely/góly:
Gabča 2/0
Julča 3/0
Áňa J. 4/2
Barča 8/3
Simča 9/8 (jeden trhák)
Áďa 1/1
Danča 6/2
Lada 1/0
Nela 1/0
Anička K. 5/2 (jeden trhák)