Prague Handball Cup 13.4.2017 - 17.4.2017 (mladší žáci a další .....)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 18. 12. 2016

Prague Handball Cup 13.4.2017 - 17.4.2017 (mladší žáci a další .....)

Aktualizace 11.4.2017

  Odjezd na PHC je stanoven na čtvrtek na 15:00 od sokolovny. V tu dobu bude přistaven autobus k nalodění :-). Sraz všech by měl být nejpozději v 14:45.
  Díky za předávání této informace dál.
Aktualizace 4.4.2017

Ahoj kamarádi,

  na PHC se odjíždí až příští týden ve čtvrtek a někteří z Vás jsou nervozní, že ještě nic neplatili. Chápu o co Vám jde! Chcete abych byl z tolika peněz nervozní já. Dobrá. Ať je tedy po Vašem :-).   1600,- Kč na hlavu budu vybírat v pátek 7.4.2017 od 19:00 na sokolovně a v úterý 11.4.2017 tamtéž.

  Odjezd bude pravděpodobně kolem 15:00 od sokolovny (ještě to upřesním).

Aktualizace 29.1.2017
  Všechno je jinak :-). Mladší žáci nakonec nepojedou a jediná momentální jistota je účast minižáků, které jsem už přihlásil. Miníků ještě několik potřebujeme, takže se klidně dohlašujte.
  Dnes jsme se vrátili z turnaje starších žáků a s jedinou porážkou jsme brali první místo. Výkon kluků byl natolik dobrý, že jsme se znovu ptali, proč se nepřihlásili na PHC. Pánové se kolektivně zamysleli a že by tedy jako jeli. Tímto dávám starším žákům (doplníme je mladšími) poslední šanci na přihlášení. K poslednímu lednu je totiž uzávěrka přihlášek.


Ahoj kamarádi,

  Nejdřív pár reklamních vět.

  Prague Handball Cup je velký mezinárodní turnaj v házené pro mládež konaný v Praze. V roce 2017 se uskuteční již 26.ročník turnaje a to v termínu od 13.4.2017 do 17.4.2017 Turnaj je pořádán pravidelně o velikonočních svátcích již od roku 1992. Jde o halový turnaj, který se pravidelně hraje ve více než 30 halách po celém hlavním městě. Jen pro ilustraci, v roce 2016 se turnaje zúčastnilo 498 týmů z 28 zemí celého světa a my jsme do tohoto počtu přispěli čtyřmi týmy.
  V roce 2017 asi tak početní nebudeme, ale kdo ví :-). Protože chceme být připraveni na vše, máme už zarezervovaný autobus :-). Z týmů mají jistotu účasti zatím jen mladší žáci trenérů Aleše a Michala. Já se Zoranem pojedeme také, ale ještě nevíme s kým :-). Mladším dorostencům se moc nechce, takže jako rezervu máme minižáky. Velká neznámá je to i u děvčat. Se všemi trenéry jsme se domluvili, že počkáme na odezvu rodičů a hráčů a teprve poté budeme jednotlivé týmy přihlašovat.

  Námi preferované ubytování je ve školních třídách nebo tělocvičnách na vlastních matracích či karimatkách a s vlastními spacími pytli. Pořadatel garantuje, že každá výprava získá vlastní prostor podle počtu osob, který nebude společně obývat s jinou výpravou. Ceny za ubytování a pobyt dosud neznáme, protože jsem teprve před chvilkou psal organizátorům o ceník. Cena za pobyt, ubytování a dopravu je 1600Kč na osobu.

  Kdo má strach, že děti budou o Velikonočním pondělí mimo, nemusí se bát. Po základních skupinách se hraje vyřazovacím způsobem a zatím jsme se vždy vrátili v neděli večer :-). Pokud by někdo z rodičů měl zájem jet s námi, napište. Organizátor umožňuje i ubytování v hotelech různých kvalit a cen. Více na www.phc.cz

Děkuji za rychlou přihlášku nebo stejně rychlou informaci o nezájmu :-). Do půlky ledna bychom rádi měli jasno, jaké týmy přihlásíme.
Luděk

Malá rekapitulace účastníků:

minižáci - Dalibor Absolon, Martin Holešanský, Matěj Žigrai, Ondřej Měšťan, Kuba Odehnal, Matěj Kachlík, Marek Velíšek, Dan Tuháček, Zdenda Sláma, Roman Jahoda, Filip Hlavsa, Viktor Chytil, Štěpán Jurina,
realizační tým :-) - Luděk, Katka Odehnalová, Nikola Holešanská, Zdenál Sláma,

mladší žáci -
realizační tým -

starší žáci - Michal Gajda, Dominik Absolon, Filip Zourek, Radek Konečný, David Víška, Filip Gregor, Honza Pokorný, Pepa Velíšek, Ivo Drahoš,
realizační tým - Tomáš Zourek, Martin Kolář,

mladší dorost - Jiří Vymazal,
realizační tým -

starší žačky - Denča Rozprýmová,
realizační tým -

mladší žačky - Natálka Konečná, Anička Kolářová, Lotka Volentierová,
realizační tým -Facebookové komenty