30.7.2017-5.8.2017 Soustředění v Novém Veselí - INFO

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 02. 02. 2017

30.7.2017-5.8.2017 Soustředění v Novém Veselí Soustředění v Novém Veselí je určeno pro dorostence, starší žáky, mladší žáky a holky)
Aktualizace 27.7.2017

Další poslední informace před odjezdem :-).

  Máme změnu v místě a způsobu ubytování. Bydlet budeme v sokolovně a spát budeme na postelích. Je tedy zbytečné brát s sebou karimatky (nafukovačky). Pozor! Spací pytle platí :-). Tím pádem se mění místo srazu ve Veselí. Místo školy se sjedeme u haly.

  Pokud někdo nemá zajištěn odvoz do Veselí, napište. Zdá se, že vozech trenérů je ještě pár volných míst.


Aktualizace 19.7.2017

  Máme pro vás zřejmě poslední informaci před odjezdem. Částka na pobyt vyšla nakonec lépe než jsme předpokládali. Na hlavu budeme vybírat 2600 Kč. Peníze budu osobně přebírat v úterý 25.7.2017 od 16:00 do 17:00 a ve středu 26.7.2017 od 19:00 do 20:00 na sokolovně. Další možností je domluvit se s trenéry na jiném termínu, případně způsobu platby.

  Soustředění začíná nedělním obědem, takže prosím nedávejte dětem moc jídla a šetřete také s pamlsky. Věřte, že hlad mít nebudou :-). Soustředění začíná příjezdem na místo konání. Pozor! Žádný organizovaný společný odjezd není. Děti přebíráme až v místě konání v Novém Veselí. Tam také převezmeme kartičky zdravotních pojišťoven (kopie), potvrzení o bezinfekčnosti a případné léky (pokud je nedostaneme při placení).

  Trenéři pojedou auty, takže je možné si domluvit odvoz a dovoz dítěte. Platí pravidlo: kdo dřív přijde, ten dřív jede :-).


Ahoj kamarádi,
  Abyste mohli v klidu plánovat dovolené, oznamujeme, že letní soustředění v Novém Veselí se bude konat v termínu 30.7.2017 - 5.8.2017

Protože nepojede Katka a o nejmenší se nebude mít kdo starat, nejnižší věková kategorie budou mladší žáci. Případné výjimky u minižáků musí schválit Aleš a Michal.

  Cenu zatím nevím, ta zavisí na počtu přihlášených. Tentokrát bychom měli mít víc "halohodin" takže čím více přihlášených, tím to bude levnější. Když to přeženu, tak částka by se neměla vyšplhat přes 3000,- Kč.

   Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) a v případě celodenního výletu i pláštěnka a jídlo. Spát budeme ve škole, takže nutností je karimatka (nafukovačka) a spacák případně něco pod hlavu (může být i plyšák :-)). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: Hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky, čepice, léky s pokyny (jen ti co je berou :-)), 2 páry bot (halovky a tenisky na ven), oblečení na sportování, teplákovka (kdo má), kartička zdravotní pojišťovny (kopie), kapesné (max. 200Kč) a vyplněný formulář o bezinfekčnosti, ten bude možno vyplnit i těsně před odjezdem, prázdné lístky budu mít u sebe já.

  Pozor, soustředění je určeno pro samostatné a děti a střízlivé dorostence :-).
  Hlásí se pochopitelně i trenéři nebo zájemci o trénování z řad hráčů, či sportovně zdatných rodičů.

  Díky za odpověď.

potvrzení účastníci - Filip Zourek, Pepa Velíšek, Marek Velíšek, Michal Zapletal, Julča Zapletalová, Katka Fišerová, Gabča Svobodová, Anička Jurinová, Štěpán Jurina, Honza Pokorný, Radek Konečný, Natálka Konečná, Dominik Absolon, Dalibor Absolon, Danča Mrázová, Petr Kolář, Alena Kolářová, Romana Kolářová, Denisa Rozprýmová, Robas Halíček, Barča Halíčková, Terka Strnadová, Nela Vykouřilová, Franta Vykouřil, Tomáš Kachlík, Matěj Kachlík, Martin Holešanský, Tom Nachtnebl, Denča Šafaříková, Lotka Volentierová, Filip Hlavsa, Zdenda Sláma, Michal Gajda, Filip Kelbl, Adélka Nádeníčková, Vítek Nádeníček, Ondra Krošík, David Víška, Kuba Odehnal, Terka Odehnalová, Martin Flajšinger; Adéla Bernátová, Matěj Žigrai, Ondra Měšťan, Dominik Šedivý,

řidiči - Luděk Kubát (+2), Žaneta Kachlíková (+1), Dušan Vykouřil (+1), Pavel Měšťan (+3, ale jen tam), Tomáš Rozprým (+4), Jiří Frimmel (+4), Michal Gajda (+3) Tomáš Zourek (+3, ale jen tam)

realizační tým - Luděk Kubát, Michal Gajda, Tomáš Zourek, Martin Kolář, Petra Kolářová, Zdeněk Sláma, Aleš Flajšinger, Jiří Frimmel,

Facebookové komenty