18. až 19.2.2017 Kofola Cup 2017 (ml. žáci)

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 13. 02. 2017

18. až 19.2.2017 Kofola Cup 2017 (ml. žáci)


     Na první turnaj do Veselí jsme se pro velký zájem nedostali. Druhý pokus už vyšel a můžeme oznámit, že od 18. do 19.2.2017 pojedeme na Kofola Cup 2017

     Ubytovaní budeme ve škole, takže budou potřeba karimatky a spacáky. Předpokládám, že všichni zájemci už na vícedenním turnaji byli, takže se nemusím zdržovat výčtem vybavení :-). Akce je určená pro hráče ročníků 2004 a 2005, kdy účast je povolena ještě ročníkům 2006 a 2007. Momentálně řešíme den odjezdu. Pokud pojedeme v pátek bude se vybírat 450 Kč, pokud v sobotu ráno, částka bude 350 Kč.
     Níže si můžete přečíst informace o turnaji, které jsem okopíroval ze stránek pořadatele a ještě níže se můžete podívat na seznam hráčů, kam, jak doufám, budeme moci přidat i jméno vašeho potomka :-). Zájem poslat syna, prosím zvěčněte do komentářů buď pod článkem nebo do Facebookového formuláře v textu článku. Na stejné místo prosím napište i svůj zájem na účasti ať už jako řidič, fanoušek, kameraman, fotograf, zdravotník, atd.

Zúčastněná družstva

Skupina A Skupina B
TJ Sokol Nové Veselí TJ Sokol Žďár n. S.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod TJ Sokol Velké Meziříčí
1. HC Pardubice Sokol Telnice
Sokol Újezd u Brna Sokol Sokolnice
HK Baník Most HC Dukla Praha 6

Propozice

Kategorie mladší žáci (ročník narození 2004 a 2005), povolen je start hráčů kategorie minižáci (ročník narození 2006 a 2007)
Hrací doba utkání 1x25 minut, team time-outy nejsou povoleny
Hrací místo Sportovní hala Městyse Nové Veselí
Herní systém dvě základní skupiny po pěti týmech, následují utkání ve skupinách o 1. až 4. místo a o 5. až 8. místo a utkání o 9. místo podle pořadí v základních skupinách
Pravidla Hraje se podle platných pravidel IHF a soutěžního řádu ČSH. Není povolena osobní obrana pouze jednoho hráče soupeře (kombinovaná obrana).
Ustanovení

V případě rovnosti bodů dvou nebo více družstev rozhoduje o umístění:
1) vzájemný zápas
2) rozdíl skóre ze vzájemných zápasů
3) větší počet vstřelených branek ve vzájemných zápasech
4) větší rozdíl branek ze všech utkání
5) větší počet vstřelených branek ze všech utkání
6) los

Tresty Vyloučení: 1 minuta
Protest Protest je možno podat do 20 minut po skončení utkání hlavnímu pořadateli. Protest je spojen s poplatkem 200 Kč.
Nedostavení se k utkání Čekací doba je 5 minut, poté následuje kontumace 10:0.
  Ve sportovní hale je dovoleno používat pouze lepidlo Select a řádná halová obuv bez bílé a černé podrážky (non-marking)! Pro kategorii mladší žáci není používání lepidla povoleno.

Malá rekapitulace účastníků


potvrzení hráči -
realizační tým - Michal Gajda;
fanoušci -
řidiči - Michal Gajda;

   

Facebookové komenty