23-24.6.2017 Memoriál Jana Kratiny (mikrožáci a minižáci) - INFO

Autor: Trenéři <(at)>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 03. 05. 2017

23-24.6.2017 XIII ročník Memoriálu Jana Kratiny (mikrožáci a minižáci) 23-24.6.2017 Memoriál Jana Kratiny

Poslední informace před odjezdem
   Stravování začíná čtvrteční večeří a končí sobotním obědem, takže jídlem děti moc zásobit nemusíte. Stačí malé kapesné do bufetu na mlsky :-).
   Co s sebou? Hlavně spacák a karimatku nebo nafukovačku. Věci na sportování: halovky, láhev na pití, vícero ponožek - na den minimálně dvoje, batůžek na nošení sportovních věcí na zápas, přezůvky, aby si nohy odpočinuly, spodní prádlo, věci na spaní, hygienické potřeby, ručník a hlavně dobrou náladu :-).
   A to nejhlavnější, odjezd je v 16:00 od sokolovny, kde také budeme vybírat kartičky zdravotní pojišťovny (stačí i kopie). Nezapomeňte děti omluvit ze školy :-).

Ahoj kamarádi,
     za měsíc začíná Memoriál Jana Kratiny ve Velké Bystřici. Do turnaje jsem přihlásil 4 týmy, viz. níže. Na hru už nás je, ale na střídání pouze u některých družstev. Maximální počet hráčů je 8, což nesplňujeme nikde, takže termín pro přihlášení prodlužuji :-). Prosím o šíření této zprávy i mezi odpůrce webu a FB :-).

     Srdečně Vás zveme na dvoudenní mezinárodní turnaj v miniházené, který byl v prvních devíti ročnících znám pod jménem Mega Sam Cup. V roce 2017 se bude konat již XIII ročník a počtvrté ho bude hostit Velká Bystřice.


     Abych turnaj, kterého se již pravidelně účastníme připomněl, ocitoval jsem pár vět z pozvánky. Naši účast jsem předběžně slíbil a nyní je jen otázkou, kolik nás pojede a a jaké týmy poskládáme :-). Uzávěrka přihlášky je 19.5.2017, takže času už moc není. Pozor turnaj se koná v pátek a v sobotu. Na pátek bude nutné děti omluvit ze školy. Předpokládám, že pojedeme ve čtvrtek odpoledne, takže prosím rodiče o podílení se na dopravě dětí do Velké Bystřice (Olomouc). Cena za ubytování a stravu je 600Kč na hlavu.
     Přihlášky můžete psát do komentářů pod článkem nebo, kdo kamarádí s Facebookem, do komentářů přímo pod textem. Podle zájemců vytvoříme týmy a když se zadaří, uděláme třeba chlapecké i dívčí celky. Smíšená družstva jsou možná také :-).


Díky za rychlou reakci, Luděk

Malá rekapitulace zájemců :
kategorie A 2010 - 2009 - Zdenda Sláma, Franta Vykouřil, Radek Ryvola, Dominik Šedivý, Filip Kelbl, David Ritter, Marek Holešanský,
kategorie B 2008 - 2007 - Filip Hlavsa, Matěj Žigrai, Martin Holešanský, Dalibor Absolon, Štěpán Jurina,
kategorie C (kluci) 2006 - 2005 (max. pátá třída) - Dan Tuháček, Ondra Měšťan, Luba Řoutil, Dominik Absolon, Kuba Odehnal, Tom Drahoš,
kategorie C (holky) 2006 - 2005 (max. pátá třída) - Nela Vykouřilová, Anička Jurinová, Danča Mrázová, Natálka Konečná, Leontýnka Čechová, Romana Kolářová, Simona Cupáková, Denča Šafaříková, Anička Kelblová, Gabča Svobodová,
realizační tým - Luděk; Zdeněk Sláma, Petra Kolářová, čt-pá Nikola Holešanská,
fanoušci -
řidiči - Luděk, Zdeněk Sláma, Petra Kolářová, Katka Absolonová, čtvrtek Nikola Holešanská,

Facebookové komenty