17.9.2017 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži)

Autor: Ivan M <(at)>, Téma: A - Muži, Vydáno dne: 21. 09. 2017

17.9.2017 Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna (muži) Sokol Hostěrádky - Sokol Újezd u Brna 23:17 (10:9)


Kluziště víc svědčilo domácím.

     Druhý podzimní zápas jsme odehráli na horké půdě v Hostěrádkách. Nebyla ani tak horká, jako mokrá. Po ranním dešti se zdálo, že se ani hrát nebude. I když byl povrch mokrý, s přivřeným okem byl uznán způsobilým.
     Náš tým byl kromě Davida Šilhavého kompletní a čekala se velká bitva. Začátek byl z obou stran opatrný. Obě mužstva zkoušela, co jim mokrý balón i povrch povolí. Navrátilci v sestavě Jirka Frimmel a Pavel Palán byli velice platní v obraně. V útoku roli střelce potvrdil pouze Jirka, Pavlovi se tolik nedařilo. Budeme se těšit, až mu to začne pálit jako na tréninku. Technické chyby a kostrbatá hra měla za následek nízké skóre, které jsme tlačili i očima. Některé akce a střely se ujaly, ale domácí na tom byli stejně.
     Poločasové skóre 10:9 bylo slibné. O přestávce se rozpršelo a vidina aspoň průměrné házené byla pryč.
     Nástup do druhé části ale začal, jako kdyby nechumelilo. Bagr se suchou rukou začal trefovat zařízení a najednou byl stav 11:13 pro hosty (To jako pro nás). Potom zvlhnul prach a chyby v obraně nás dostaly do nepříznivého stavu 18:14. Zvýšení náskoku nedovolil Roman v bráně. Ještě se vykřesala naděje za stavu 18:17. To bylo ale od našeho mužstva všechno. Domácí znovu odskočili a bylo jasné, že body neodvezeme. Zbytek zápasu dohráli mladíci. Ti si také vyzkoušeli oslabení po nešťastném faulu Pavla Palána. Poslední góly v naší síti už nic neřešili. Pouze opticky zvýraznily výkonnostní rozdíl. Na hřišti ale takový rozdíl nebyl. Jenom nám to trochu víc klouzalo z ruky při střelbě. Chyběly nám branky křídel Maroša a Petě.
     Body jsme si asi nezasloužili, ale o to víc se budeme snažit je získat další neděli, kdy přivítáme soupeře z Třeště. Doufejme že nebude pršet a výkon házenkářů nebude znehodnocený. Přijděte si zafandit a prožít s námi sportovní neděli.

Svazové přehledy

20170917 muži vs Sokol HostěrádkyFacebookové komenty