24.9.2017 Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť (muži)

Autor: Ivan M <(at)>, Téma: A - Muži, Vydáno dne: 29. 09. 2017

24.9.2017 Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť (muži) 20170924 muži vs Slavoj Třešť Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť 23:29 (15:10)


Poločasy 15:10 a 8:19!.

     Bez Bagra a na vlhkém povrchu šel ze silného soupeře strach. Do 14. minuty 1. půlky hosté pomalu prokazovali svoji kvalitu a zdálo se, že těžko najdeme odpověď na jejich hru. Ale za stavu 4:6 se začalo na hřišti prosazovat naše mužstvo a šňůrou čtyř branek jsme se dostali do vedení. Začal to Patrik s Dejvem, kteří svými akcemi potěšili oko diváka a neohroženě skórovali. Hosté znovu vyrovnali, ale naši kluci předvedli znovu čtyřbrankovou šňůru a do týmu se vnesla pohoda. Čízek neúnavně komandoval obranu, která fungovala velice dobře. Jirka Frimmel se taky úspěšně rozstřílel a dokráčeli jsme k pohodovému vedení v poločase 15:10. Poločasová úvaha byla, že přes těžký začátek to vypadá na povinné body.

     Do druhého dějství nastoupilo ale úplně jiné mužstvo. Soupeř mírně vysunul střed obrany a našem spojkám zvlhl střelný prach. Ani slibné proskoky nekončily brankou a náskok se začal zmenšovat. Na naši branku odpověděli hosté 2x, 3x i 4x. S přibývající nervozitou se začaly kupit i technické chyby. Hodně jich přišlo i promíchanou sestavou, ale to by neměla být omluva. Naši nenašli do konce zápasu cestu, jak to zdramatizovat, proto skóre narostlo na neuvěřitelných 23:29. Nejvíc je alarmující stav druhého poločasu 8:19! Nikdo nenavázal na hru z první půlky.

     Poctivým tréninkem by se měli zapracovat všichni hráči, aby promíchání sestavy nebylo oslabením, ale ten trénink je žalostný. Chodí jenom dorostenci, muži téměř vůbec. S takovým přístupem se můžeme takovému průběhu divit často. A to bychom neradi. Zlepší se to? Uvidíme v příštích dnech.


Svazové přehledy

20170924 muži vs Slavoj 
TřešťFacebookové komenty