15.10.2017 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (st. žáci)

Autor: Pavel Víška <(at)>, Téma: E - žáci starší, Vydáno dne: 17. 10. 2017

15.10.2017 Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (st. žáci) 20171015 st. žáci vs. SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 32:17 (20:8)


Po pátém kole jsme první :-).


    20171015 st. žáci vs. SHC Maloměřice - tabulka Opravdu krásně se dívá na průběžnou celkovou tabulku st. žáků po 5. kole. Jak vidíte, jsme průběžně první :-)! Dá se říct, že v každém dalším zápase se náš výkon neustále posouvá v kvalitě výš a výš a v podstatě ve všech činnostech je vidět u kluků pokrok (někde to jde rychleji, někde pomaleji, ale ten celkový trend a dojem je velice pozitivní). A to je jenom dobře, protože teprve teď nás čekají rozhodující zápasy (5.11.doma (v Telnici) s SKKP Handball Brno, 11.11.v Hustopečích). Teď jen stačí se intenzivně zaměřit na určité činnosti, kde máme ještě rezervy a směrem k těmto dvěma mačům se můžeme dívat s optimismem a těšit se na ně!

    Maloměřičtí nám moc odporu nekladli a pro nás netradičně jsme zápas rozhodli již v první půlce. Milde s Robasem si doslova otevřeli střelnici, pouze Davidovi dnes zvlhl střelecký prach, ale své v obraně a v roli dispečera hry si i v tomto zápase odvedl. Pěkně zahrál i Michal a všichni mladší žáci (Dominik, Marťas a Kuba). V plné kráse se projevila naše ofenzivní síla, která je rozložená hned do několika stran, a když to zrovna někomu nelepí (jako dnes Davidovi), tak ty branky dají ti ostatní. O naší střelecké potenci svědčí i opětovné překonání hranice 30.vstřelených branek za zápas (dnes byl tím šťastným Robas). Brankáři o sobě také dali vědět a ve srovnání s prvním a druhým zápasem v sezóně jsou jejich dnešní výkony úplně o něčem jiném.

    Ano, pěkně se naši hru dívá a také na hru mladších žáků, kteří jsou ve své tabulce na průběžném druhém místě. Snad také proto můžeme konstatovat, že se na našich domácích zápasech neustále zvedá fanouškovská základna. A to je jen a jen dobře, protože to se pak klukům hraje ještě lépe.
Svazové přehledy

20171015 st. žáci vs. SHC Maloměřice - obr.