11.3.2018 Ssport Cup 2018 (minižáci a mikrožáci) - INFO

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: Předturnajové info, Vydáno dne: 01. 03. 2018

11.3.2018 Ssport Cup 2018 (minižáci a mikrožáci)
Aktualizace 8.3.2018
Doplněn odkaz na rozlosování turnaje

     Máme tu další madailový turnaj pro naše nejmenší házenkáře. Konkurence hrje sice obrovská, ale i kdyby to necinklo, děti si zahrají super zápasy.

Protože ve stejném termínu očekáváme ještě turnaj JmKSH v Ivančicích, přihlásili jsme jenom jeden tým minižáků a jeden tým přípravky.

     Jedná se o jednodenní turnaj, takže děti s sebou budou potřebovat maximálně svačinu, pití a malé kapesné. Věci na házenou nezmiňuji, ty už jsou, jak doufám, samozřejmostí :-).
     Hraje se házená 4+1, což znamená, že v každém týmu může být maximálně 8 hráčů. Výběr dětí provedou trenéři. Jako obvykle prosím o pomoc s dopravou hráčů na místo činu. Vítáme také fandiče a další podporovatele bojovnosti a dobré nálady.
     Bližší informace a seznam soupeřů najdete na stránkách pořadatele: Ssport Cup 2018. Doplněno rozlosování Rozlosování turnaje

Rekapitulace účastníků :
minižáci (ročník narození 2007 a mladší) - Holešanský Martin, Kachlík Matěj, Velíšek Marek, Nádeníček Vítek, Jurina Štěpán, Žigrai Matěj, Vykouřil Franta, Flajšinger Jan.
mikrožáci (ročník narození 2009 a mladší) - Ritter David, Holešanský Marek, Flajšinger Tomáš, Sláma Zdenek, Šedivý Dominik, Ryvola Radek, Kelbl Filip, Hložek Mojmír
realizační tým -
řidiči -
fanoušci -