3.3.2018 Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)

Autor: Libor Velíšek <(at)>, Téma: Mladší žáci, Vydáno dne: 17. 03. 2018

3.3.2018 Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20180303 ml žáci v.s. Tatran Bohunice A - přehled Tatran Bohunice "A" - Sokol Újezd u Brna 23:26 (10:12)

I přes Dominikovo vyloučení jsme zápas zvládli.

Druhý jarní mistrovský zápas se odehrál na půdě silného soupeře z Tatranu Bohunice. Ani fakt, že v nové hale v Bohunicích byl tak velký chlad, že kosa je slabé slovo ani pozdější příjezd vedoucího týmu pana Michala Gajdy, (asi zácpa na dálnici) naše odolné mužstvo nerozhodil a kluci těžký zápas zvládli.

Už od počátečních minut se ukázalo, že kluci se dobře vyspali a soupeře přehrávali ve všech směrech. Konec 1. poločasu byl trošku vypjatější z důvodu neoprávněného vyloučení Dominika Absolona, kdy soupeř našeho oslabení využil a brankově se přiblížil. Dominik to ze začátku nesl těžce, ale i to ke hře patří. Naši se o přestávce paradoxně ještě více semkli a začátek 2. poločasu byl z naší strany fantastický. Při osobce kluci nasázeli Tatranu za sebou 6 branek a tím zápas prakticky rozhodli. Konec utkání jsme již po taktickém výkonu s přehledem zvládli a zaslouženě vyhráli 26:23. Kluci nasadili v čele s koučem vysokou herní kvalitu a věřím, že jim to dlouho vydrží! Jen tak dále!

Znovu musím poděkovat tradičně početným Újezdským FANS, kteří neodmyslitelně patří k týmu.