Sokol Újezd u Brna - Slovácká Slávia Uherské Hradiště 29:28 (17:15)

Autor: Ivan M <(at)>, Téma: A - Muži, Vydáno dne: 16. 09. 2018

16.9.2018 Sokol Újezd u Brna - Slovácká Slávia Uherské Hradiště (muži) 20180916 muži vs. Slovácká Slávia Uherské Hradiště Sokol Újezd u Brna - Slovácká Slávia Uherské Hradiště 29:28 (17:15)

Těsná výhra.

Po předvedení rychlé hry našich mladíků minulý týden, jsme se těšili na další exhibici. Ale jak to bývá, když se těšíš moc, ta radost potom není taková.
     Asi nebudu podrobně popisovat vývoj zápasu a ani nebudu rozdělovat poločasy. Mně totiž to utkání splynulo do jedné kompaktní „guče“. Průběh byl pořád stejný. Pěkné okamžiky se střídaly s horšími a jediní gólmani na obou stranách podali nadstandardní výkon, kdy předváděli až neskutečné zákroky. Tahalo se to o gól a nepřišlo ani očekávané výrazné oživení od našich mladíků. Ty zase zastoupili zkušenější hráči. Brankově si to obě generace spravedlivě rozdělily, což je taky dobrá zpráva, že se útočná síla může rozložit na všechny spojky a „trhákového“ Maroše. Obrana se zhoršila proti prvnímu zápasu. Zdvojování tolik nefungovalo a na pivotu bylo pořád moc místa. Vedení o jednu nebo dvě branky nebylo nic uspokojivého, protože jsme hru nekontrovali a nepomohly ani vyložené šance, které kluci házely hostujícímu gólmanovi většinou na ruce. Ke konci hosté srovnali stav a drama bylo na světě. V posledních minutách jsme si vzali jednobrankové vedení zpět. Při posledním útoku hostů došlo k nedorozumění soupeřovy lavky se stolkem zapisovatelů a čas se zastavil 4 sekundy před koncem. Po dlouhém dohadování rozhodčí přisoudili míč a rozehrávku nám, což znamenalo druhou výhru v řadě. Body super, ale z výkonu nemůžeme být nadšení. Hoši, co ty vyložené šance!!!
     Můžeme si ale říct: „Synečkům z Hradišťa jsme podali kyselé jablčko“.