15.9.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky)

Autor: Martin Kolář <(at)>, Téma: N - žákyně mladší, Vydáno dne: 17. 09. 2018

15.9.2018 SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky) 20180915 ml. žačky vs. SK Kuřim SK Kuřim - Sokol Újezd u Brna 16:6 (8:2)

Dělali jsme moc chyb.

Začátek utkání byl vyrovnaný. Sopupeřky odskočily jen proto, že se holky svými chybami připravily o možnost srovnání skóre. Domácí následně využily naší nekoncentrované obrany a vytvořily si do druhého poločasu náskok, který se nám těžko doháněl.

Jelikož únava holek byla zjevná, v osmé minutě jsme si vzali time. Následovalo Barčino zkolabování na střídačce a tím do poločasu totální zamrznutí jakékoli tvorby hry.

Děvčata dnes na soupeřky nestačila. Obdrželi jsme jednoduché, zbytečné góly, ktreré daly konečnou podobu výsledku 16:6. K vidění bylo i pár světlých momentů. Hezké zákroky brankářky, spolupráce Aničky, Julči a Báry na útočné polovině. V druhé půlce aktivnější dvojčata Eliška a Nela, jejichž spolupráce vyústila ve vybojovanou sedmičku.

Můžete odhadnout, jakým směrem bude přetvořen tréninkový plán.