30.9.2018 Sokol Újezd u Brna - SKH Velká nad Veličkou B (mladší žačky)

Autor: Petra Kolářová <(at)>, Téma: N - žákyně mladší, Vydáno dne: 02. 10. 2018

30.9.2018 Sokol Újezd u Brna - SKH Velká nad Veličkou B (mladší žačky) 20180930 ml. žačky vs. Velká nad Veličkou B Sokol Újezd u Brna - SKH Velká nad Veličkou B 13:11 (3:6)

Třetí zápas, první výhra.

Dnes jsme nastoupili do třetího zápasu a to na domácím poli. S Martinem jsme si říkali, že tentokrát by to mohlo vyjít a vyšlo. Naše holky vyhrály.

Ale kdo zápas sledoval, tak si musel říkat, že holky hrály poprvé. Proti nám stály o pomalu dvě hlavy menší soupeřky. První poločas skončil 3:6. V 10 minutě při stavu 1:3 jsme vzali time, abychom holkám dali pár rad a uklidnili je. Do konce první půlky se nám podařilo dát ještě dva góly, ale další tři jsme dostali. Musím pochválit Míšu za 3 chycené sedmičky.

Po přestávce jsme vyměnili strany, takže sluníčko už nesvítilo brankářce přímo do očí a Míša konečně viděla. I holky na tom byly lépe. Obrana byla ale mizerná. Menší protihráčky nejlépe bránila Áňa, která byla schopna se snížit. Zato Barča s tím opravdu bojovala, a protože si holky stále myslí, že obrana na rychlých nohách s vystupováním proti hráčce je hloupost, tak to měla 3x za 2 minuty. Tím pádem dostala červenou a musela nás opustit :-).

I přesto, že nás výhra holek velice těší, máme před sebou hromadu práce, abychom na jaře výhru s Veličkou B obhájili.