17.11.2018 TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci)

Autor: Honza Lattenberg <(at)>, Téma: C - dorostenci starší, Vydáno dne: 23. 11. 2018

17.11.2018 TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezd u Brna (st. dorci) 20181117 St. dorci vs. TJ Rožnov - přehled TJ Rožnov pod Radhoštěm - TJ Sokol Újezd u Brna 49:37 (26:21)

Boj s prvním týmem v tabulce!!!

Na další zápas dorostu jsme vyrazili na horkou půdu soupeře z Rožnova pod Radhoštěm, který je aktuálně na prvním místě tabulky. Právě tabulkové postavení obou týmů napovídalo, že se nebude jednat o jednoduchý zápas. Opět jsme se neobešli bez výpomoci dvou ml. dorostenců, a to tak moc, že i s nimi jsme měli pouze jednoho hráče na střídání.

Na začátku zápasu nám dělalo problémy v obraně především pravé křídlo, které nám během prvních několika minut nasázelo 6 branek za sebou. Poté brankář Petr Kolář začal křídlo mazat a nám se začalo dařit i v útoku a hráli jsme ze soupeřem vyrovnanou hru. Za stavu 13:13 to vypadlo slibně, ale naši kluci začali zmatkovat v útoku a vlastními chybami odevzdávali soupeři balóny a soupeř neměl problém se zakončováním z rychlých útoků a protiútoků. První půli jsme prohráli 26:21, ale i přes hodně zúžený počet přítomných hráčů, nebylo po konci poločasu dobojováno.

O přestávce jsme si řekli taktiku, která by mohla fungovat. Ovšem kluci ji moc nedodržovali a opět dělali stejné chyby. Když k tomu přidáme ještě fyzickou vyčerpanost našich borců proti nabyté střídačce soupeře, bylo jasné jak vše dopadne. Zbrklost a nekoncentrovanost zapříčinila jednoduché branky soupeře z rychlých útoků. Naštěstí se nám soupeře podařilo v posledních minutách zbrzdit a soupeřův náskok 16 branek alespoň umazat na konečných 12. Nicméně za konečného stavu 49:37 patří velké poděkování borcům, že nesložili hlavy a ještě zabojovali. Ve složení v jakém jsme byli a proti prvnímu, není konečný výsledek až taková ostuda!