13.10.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Sokolnice (st. žáci)

Autor: Aleš Flajšinger <(at)>, Téma: F - žáci starší, Vydáno dne: 18. 10. 2019

13.10.2019 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Sokolnice (st. žáci) 20191013 střžci vs. Sokol Sokolnice - foto1 20191013 střžci vs. Sokol Sokolnice - foto2 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Sokolnice 33:21 (13:9)

Festival neproměněných šancí aneb když se nedaří nikomu nic.

V neděli nás čekalo tradiční derby se Sokolnicemi. Zápas dle tabulky měl probíhat pod naší taktovkou, ale opak byl pravdou. Kluci začali ukvapenou střelbou bez navázání obrany, a když už se dostali do vyložené šance, tak jen vyprašili semafory výborně chytajícího sokolnického golmana. Když už to vypadalo, že našim střelcům Martinovi a Dominikovi došli náboje, tak Kuba ukázal co dokáže jeho pravačka. Jeho gólová smršť nás dostala opět do zápasu a poločas jsme vyhráli 13:9.

Do druhého poločasu jsme dali borcům v šatně jasné pokyny co mají hrát a jak umísťovat střely. Lukyn v bráně taky nebyl ve své kůži, kdy po obdrženém gólu si neodpustil utrousit slovíčko, které do házené nepatří. Výsledek utkání 33:21 neodpovídá předvedené kvalitě naší hry. Do příštího zápasu musíme zlepšit střelbu a obranu, jinak to silní soupeři budou nekompromisně trestat.

Na závěr musím poděkovat fanynkám, které fandily i když se nedařilo 😊.