3.10.2020 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci)

Autor: Aleš Flajšinger <(at)>, Téma: E - dorostenci mladší, Vydáno dne: 05. 10. 2020

3.10.2020 TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorci) 20201003 ml.dorci vs. TJ Sokol Dolní Cerekev - foto TJ Sokol Dolní Cerekev - TJ Sokol Újezd u Brna 30:32 (13:14)


Zasloužené, ale těžce vydřené vítězství…

    V sobotu po obědě jsme se vydali naším mikrobusem na druhý venkovní zápas, tentokrát do Dolní Cerekve.

    Tabulka hovořila jasně, jedeme si pro dva body. Od úvodního hvizdu obou sudích jsme předváděli kombinační, rychlou házenou, s obranou 1-2-3. V 15. minutě jsme vedli již 9:4 a donutili vzít domácího trenéra time. Nevím co kouč hráčům pověděl, ale po příchodu na palubovku se během 5 minut dotáhli na 10:9. Naši kluci začali hrát pasivně v útoku, ztráceli přihrávky a zahazovali tutovky. Rozhodčí sporné zákroky samozřejmě přisuzovali domácím. Poločas nakonec skončil naším vedením 14:13.

    Do druhého poločasu jsme zařadili vyšší rychlostní stupeň, a v 10. minutě už svítilo na skore +5 v náš prospěch. Na průběžný výsledek 18:23 se pěkně koukalo 😊. Pak se začal opakovat průběh prvního poločasu. Z místního gólmana jsme udělali první hvězdu utkání.

    Naštěstí jsme vzali time a chlapcům rázně domluvili. Utkání jsme až do konce udrželi hrát ve vysokém tempu, což někteří domácí hráči nevydrželi a ve velkých křečích byli odnášeni ze hřiště. Na výhře mají velký podíl i naši gólmani, kteří předvedli dobrý výkon. Po nástupu do minibusu už následovali oslavné chorály až do Újezdu. Je vidět, že máme dobrou partu i mimo hřiště 😊.Svazové přehledy

20201003 ml.dorci vs. TJ Sokol Dolní Cerekev - přehledFacebookové komenty