11.09.2021 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 13. 09. 2021

11.09.2021 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (m. žáci) SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna 11:24 (poločas 6:15, osobka započítávaná do první půle 2:9)


Procházka růžovým sadem.

    V této sezóně se bude hrát systémem z minulého roku, kdy prvních 10 minut se hraje osobní obrana a po pětiminutové přestávce se pokračuje prvním poločasem v délce 15 minut. Oba výsledky se sčítají a určují skóre první půle. Poté následuje druhý poločas s dobou trvání také 15 minut.

    Sezónu jsme zahajili nejdřív ze všech mužských týmů. Už v sobotu 11.9.2021 jsme předehrávali utkání s SHC Maloměřice, původně nalosované na začátek prosince. Soupeř chce totiž dvanáctý měsíc využít jinak a má v plánu objíždět turnaje. Požadavek na změnu jsme měli od půlky srpna a po chvilce uvažování jsme na ni přistoupili. Při vší úctě k soupeři jsme si na Majlont věřili, a tento zápas jsme pojali jako kvalitní přípravu na nedělní duel s SK Kuřim.

    Všechno klaplo podle očekávání, jen ta příprava až tak kvalitní nebyla a moc nás neprověřila. Osobku jsme vyhráli 9:2 a ve standardní hře jsme ve 20. minutě za stavu 15:2 stáhli všechny zkušené hráče, a nechali hrát nováčky a minižáky. Domácí se mírně dotáhli a my začali experimentovat se sestavou. Základka už se na hřiště nevrátila, protože náš plán, hrát nacvičené kombinace proti obraně, ztratil, kvůli neexistující defenzivě, smysl.

    Jediným pozitivem, pochopitelně kromě zisku bodů, byl fakt, že si začínající kluci dosyta zahráli.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20210905 Ml. žáci vs. SHC Maloměřice - přehled