11.09.2021 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: F - žáci starší, Vydáno dne: 14. 09. 2021

11.09.2021 SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20210911 st. žáci vs. SHC Maloměřice - foto SHC Maloměřice - Sokol Újezd u Brna 13:38 (5:17)


Rozdíl mezi námi a soupeři byl několik tříd.

    Stejně jako mladší žáci, tak i starší svůj první zápas předehrávali. Jestliže jsem komentář k mladším nazval: Procházka růžovým sadem, tak v tomto případě mi došla fantazie a nevím, jakým terénem by procházka měla vést, aby byl příměr odpovídající.

    Naši soupeři prostě nebyli soupeři. V 11 minutě, za stavu 0:7 brali domácí time a my kompletně vystřídali. Do hry nastoupili mladší žáci, do správného počtu doplněni Gorbym a Víťou. Tato sestava za pět minut na hřišti 1x inkasovala a 4x skórovala. Nechal bych je tam déle, ale základ starších žáků měl oprávněné připomínky, že se jedná o jejich zápas, a že mladší už si zahráli dost. Měl jsem dilema jak hrát, abychom hráče soupeře neznechutili a od házené neodradili. Místo koučinku jsme spíš řešili, aby se kluci ze základu na hrací ploše moc nepotkávali. Stejnou starost měl i starší z našich rozhodčích, který mě chodil upozorňovat, že už bych měl střídat, že padá moc branek. Odpověděl jsem mu, že to, že je někdo dobrej, není důvod pro střídání, a aby ho tedy za něco vyloučil 😊. Nechal toho 😋.

    Po nás hráli muži Majlontu proti Lovcům z Lovosic a hráči obou týmů se v průběhu zápasu trousili na hřiště a dívali se. Přitrousil se i náš odchovanec Dan Zourek, který v poločase zamířil k našim fandům do hlediště. Protože jsem klukům neměl k zápasu co říct, šel jsem do našeho kotýlku také. S Danem jsme pokecali a zavzpomínali na jeho začátky i na to, jak jsme v Majlontu kdysi dostávali naloženo.

Perlička na závěr

    Na začátku zápasu (do tajmu domácích) nám bylo divné, že Matěj Kachlík místo pořádných střel spíš se zakončením experimentuje. Zdenál se ho ptal, co blbne a dozvěděl se, že vedeme a že ho přáteláky moc neberou. Když vstřebal informaci, že je součástí mistráku, probral se. Potom nám oznámil, že chce být nejlepší střelec a už se nezmýlil😊.


Svazové přehledy

20210911 st. žáci vs. SHC Maloměřice - přehled

FACEBOOKOVÉ KOMENTY