17.10.2021 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 19. 10. 2021

17.10.2021 Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20211017 ml. žáci vs. TJ Sokol Sokolnice - foto Sokol Sokolnice - Sokol Újezd u Brna 19:22 (poločas 11:16, osobka započítávaná do první půle 6:9)


Konečně se hrála házená 😊.

    Jak už nadpis napovídá, konečně jsme se setkali se soupeřem, se kterým jsme hráli vyrovnaně. Moje obavy, že jsme zapomněli hrát, se rozplynuly. I když je pravda, našla by se místa, kde jsme měli rezervy. V deset minut trvající osobní obraně, jsme nepřistoupením několikrát nechali domácím víc prostoru, než bylo zdrávo. Kluci naučení z předchozích duelů, že ubránit se dá i tak, zjistili, že nedá. Sokolnice každou takovouto chybu okamžitě trestaly.

    Standardní zápas se vyvíjel podobně, takže byl čas i na zapojení nováčků. Své první minuty v ostrém utkání odehrál i Martin, občanským jménem Bùi Quang Phát. Na hřišti byl jen chvilku, se kterou vůbec nebyl spokojený, ale to je prostě úděl začátečníků 😊. Protože hrát musí všichni, začali jsme poměrně brzo střídat. Domáci toho pochopitelně využívali, ale troufám si říct, že zápas jsme měli stále pod kontrolou. Ono také s rozhodovacími schopnostmi Toma F, rychlostí Radka R, skvělou obranou Dominika Š, šikovným křídelním útokem Jana F, silově zdatným pivotem v podání Davida R a toto vše podpořené vynikajícím brankařem Adamem N, by se kvalitní výkony měly očekávat proti všem silným týmům. Když připočteme výkon nováčků a minižáků, Fildy, Mojdy, Sama a už zmiňovaného Martina, nemusíme se o osud házené v Újezdě bát. A až se probudí potenciál Zdenála, to teprve bude paráda.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20211017 ml. žáci vs. TJ Sokol Sokolnice - přehled

FACEBOOKOVÉ KOMENTY