19.03.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (mladší žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 22. 03. 2022

19.03.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče (mladší žáci) 20220319 ml. žáci vs. Legata Hustopeče - foto TJ Sokol Újezd u Brna - Legata Hustopeče 31:19 (poločas 21:10, osobka započítávaná do první půle 13:4)


Neustálé vedení, ale výkon jako na houpačce.

    Po pomalejším rozjezdu jsme se herně našli a osobní obrana byla zcela v naší režii. Za stavu 4:4 ve čtvrté minutě, jsme zaznamenali devítibrankovou šňůru a z kluků spadla nervozita.

    Střelecký koncert pokračoval i po přestávce. Bohužel, jak už je naším nedobrým zvykem, měli jsme namleto, takže se zvolnilo. Ke konci poločasu přestala být obrana důsledná a přechod do útoku se zpomalil. Začatek posledního dějství začal stejně, jako konec předchozího. Mezi sedm branek hostí, se jednou ranou naboural Tomík, ale to bylo na naše možnosti a schopnosti velice málo.

    V šesté minutě bylo třeba vzít tajm a kluky probudit, protože náš pohodlný náskok se rapidně zmenšoval. Nešlo o žádnou radikální změnu. Kluci měli pouze přitvrdit na obraně a zrychlit přechodovou fázi do útoku. Mezi sednou a jedenáctou minutou jsme dali 5 branek a to si ještě Domča odseděl dvouminutový trest. Náš náskok se opět vrátil na dvouciferné číslo a už nebylo co řešit.

    V posledních vteřinách utkání byla zapískána devítka. Zazněl signál, což znamenalo devítimetrový hod a konec. K míči se postavil náš nejlepší střelec Tom. S přesností sobě vlastní propasíroval balón mezi rukama blokujících obránců a trefou mezi mohy pokořil brankaře. Když se daří, tak se daří 😊.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

20220319 ml. žáci vs. Legata Hustopeče - přehledFACEBOOKOVÉ KOMENTY