16.10.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín (ml. dorostenky)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: L - mladší dorostenky, Vydáno dne: 20. 10. 2022

16.10.2022 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín (ml. dorostenky) 20221016 ml. dorky vs HK Hodonín - foto TJ Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín 21:32 (10:14)


Mohl se uhrát pěkný výsledek.
    Je všeobecně známo, že kdyby jsou chyby 😊. Můžeme tak jen spekulovat, jak by asi vypadala hra našich děvčat, kdyby Elišce vydržela záda, Nele se neobnovilo zranění kolene a kdyby blokující Bára, nedostala z metru míčem přímo do obličeje. Prvně jmenované hráčky se sebezapřením dohrály, ale Bára byla K.O. a odvezla si ji rychlá. Tolik "radosti" nás potkalo už v prvním poločase.

    Zápis rozhodčích situaci popisuje takto:
Zranění
Hráčka domácích č.11 Halíčková Barbora v čase 22:38 byla trefena míčem z bezprostřední blízkosti při snaze zblokovat střelu. Hráčka následně byla odvezena sanitkou do nemocnice a utkání nedohrála.
V době, kdy jsme naši střeďačku odnesli ze hřiště byl stav utkání 10:10 a holky se o výsledek rvaly jako lvice. V útoku hrály aktivně a úspěšně se pokoušely o čerstvě natrénované akce. K vidění byl Němec, oběhy křídel a nejmenovaný otec si pochvaloval spolupráci spojek s jeho dcerou Sárou, toho času pivotkou 😊. Zápas byl dramatický, napínavý, pochopitelně se spoustou chyb na obou stranách, ale bojovnost děvčat byla na jedničku.

    Potom naskočila 23. minuta a všechno se po.... Od té doby jsme připomínali hrající lazaret a vypadli jsme z rytmu. Holky se přesouvaly na nezvyklé herní posty a hra trpěla. Ačkoli to na titulní usměvavé fotce (těsně před tím než Barču odvezli) nevypadá, holky její nepřítomnost rozhodila. Pod tlakem se vrálily k návykům z minulosti a místo pořadné obrany se jen posouvaly na šestce. Orientace na míč se vytratila, agresivita také a soupeřkám stačila lajna, aby po třech nahrávkách do náběhu proskakovaly a střílely z volné ruky. Dosud za výbornou obranou vyborně chytající Míša zůstala na všechno sama, a i když občas čarovala, zápas zachránit nemohla.

    Druhý poločas už byla křeč. Pochvalu zaslouží Julča, která se rvala a úspěšně zakončovala celý zápas. Zdatně ji sekundovala Eliška. I s bolestmi zad dala ve druhé třicetiminutovce 3 branky. Další nadprůměrný výkon podala Sára a klobouk dolů před Nelou. Ta i přes kolesti kolena hrála na středu i na pivotu. Zbytek týmu odehrál pod své možnosti, což byla škoda, protože prohrát o 11 branek se soupeřem na naší úrovni, by se stávat nemělo.Svazové přehledy

20221016 ml. dorky vs HK Hodonín - přehledFacebookové komenty