23.04.2023 3. kolo Play off o vítěze JM ligy (mladší žáci)

Autor: Luděk <kubat(at)cbox.cz>, Téma: G - žáci mladší, Vydáno dne: 16. 05. 2023

23.04.2023 3. kolo Play off o vítěze JM ligy (mladší žáci) SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna 12:15 (3:5)
TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 18:12 (8:4)
TJ Sokol Telnice - TJ Sokol Újezd u Brna 14:19 (5:9)
TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Sokolnice 12:19 (5:8)


3. kolo Play off o vítěze JM ligy - turnaj Kuřim

    Do třetího kola, hraného v Kuřimi jsme nastoupili opět nekompletní. Do turnaje se zapojilo pouze devět kluků, což znamenalo minimální možnost prostřídání.

    Přestože tento komentář bude krátký, začnu trošku obšírněji 😊. Každý trenér by měl mít představu jak chce hrát. Tuto, řekněme filozofii, s přihlédnutím k výškovým a silovým parametrům hráčů, vtiskne svému týmu. My se prezentujeme rychlou kombinační hrou s důrazem na agresivní obranu. Tento herní styl je fyzicky velice náročný a při turnajovém způsobu hraní vyžaduje vyrovnanou a plně obsazenou lavičku. V devíti hráčích jsme se plné a vyrovnané lavičce neblížili ani omylem 😊. Nesmírně pozitivní je, že do střelecké listiny se zapsal i brankař Adam. Nebylo to však, jak by si někdo mohl myslet se sedmičky, ale přímo ze hry. Do konce zápasu s Telnicí zbývalo pár vteřin, Adam měl úspěšný zákrok a čas na rozehrání nebyl. Náš gólman se mohutně rozmáchl a střelou přes celé hřiště trefil do šibenice. Brankař soupeře se natahoval marně.

    Děti už před zápasem věděly, že soupeře celý turnaj neuběháme, ale nemělo smysl měnit naučený herní styl. Cílem bylo hrát, a až dojdou síly, nějak to dopadne. Pochopitelně, střídali jsme jak to šlo, ale dva hráči na lavičce moc alternativ nenabízí.

    I v okleštěné sestavě jsme odehráli vyborný turnaj. Tři zápasy jsme s přehledem vyhráli a v posledním duelu jsme fyzicky odešli. Je jen smůla, že to byl zápas zrovna proti Sokolnicím 😊.


SVAZOVÉ PŘEHLEDY

Střelci ve třetím kole

20230423 Play off ml. žáků - 3. kolo - přehledFACEBOOKOVÉ KOMENTY