| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2017
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci
Mladší dorostenky
Mladší žákyně
Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
7552 (7552 hl.)
časová osa gólů
1353 (1353 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
1695 (1695 hl.)
fotky
3621 (3621 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1314 (1314 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1289 (1289 hl.)

Celkem hlasovalo: 16824


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Návštěvní kniha
ikefife 9:18 - 22.10.
ubugua.pl

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Počet zobrazených článků: 50 (z celkem 53 nalezených)

|0-50|50-53|

7.10.2018 TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Pavel Víška, D - dorostenci mladší, 08.10.2018)
7.10.2018 TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna 35:43 (14:22)

30.09.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci)
(Pavel Víška, D - dorostenci mladší, 02.10.2018)
30.09.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 40:40 (19:21)

22.09.2018 SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Pavel Víška, D - dorostenci mladší, 24.09.2018)
22.09.2018 SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) SK Kuřim - TJ Sokol Újezd u Brna 39:25 (19:17)

8.6. - 10.6.2018 Laudon Cup 2018 (mladší dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 13.06.2018)
8.6. - 10.6.2018 Laudon Cup 2018 (mladší dorostenci)

8.6. - 10.6.2018 Laudon Cup 2018 (mladší dorostenci)
Nový Jičín





29.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 04.05.2018)
29.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Nové Bránice 41:31 (20:12)

22.04.2018 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 26.04.2018)
22.04.2018 SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) SKKP Handball Brno A - TJ Sokol Újezd u Brna 32:45 (14:22)

15.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 24.04.2018)
15.04.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - Tatran Bohunice 45:26 (21:13)

07.04.2018 SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 08.04.2018)
07.04.2018 SHC Moloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) SHC Maloměřice - TJ Sokol Újezd u Brna 19:40 (9:19)

25.3.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 05.04.2018)
25.3.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - HK Ivančice 34:31 (17:16)

18.3.2018 TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 20.03.2018)
18.3.2018 TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 18.3.2018 TJ Sokol Juliánov - TJ Sokol Újezd u Brna 31:39 (16:21)

4.3.2018 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 04.03.2018)
4.3.2018 TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) TJ Fatra Slavia Napajedla - TJ Sokol Újezd u Brna 32:39 (17:19)

25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 25.02.2018)
25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev (ml. dorostenci) 25.2.2018 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Sokol Dolní Cerekev 35:27 (22:12)

18.2.2018 SKKP Brno "B" - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 22.02.2018)
18.2.2018 SKKP Brno "B" - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno B 43:27 (21:14)

27.1.2018 VelMez Cup - Velké Meziříčí (ml. dorci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 04.02.2018)
27.1.2018 VelMez Cup - Velké Meziříčí (ml. dorci)


20.1.2018 Hoffman Cup - Praha Vršovice (ml. dorci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 26.01.2018)
20.1.2018 Hoffman Cup - Praha Vršovice (ml. dorci)









12.11.2017 TJ Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 17.11.2017)
12.11.2017 TJ Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) TJ Sokol Nové Bránice - TJ Sokol Újezd u Brna 28:38 (13:16)

5.11.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 09.11.2017)
5.11.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - SKKP Handball Brno A 44:35 (21:15)

29.10.2017 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 01.11.2017)
29.10.2017 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 27:36 (15:19)

15.10.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 18.10.2017)
15.10.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - SHC Maloměřice 54:31 (25:17)

7.10.2017 HK Ivančice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 08.10.2017)
7.10.2017 HK Ivančice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) HK Ivančice - TJ Sokol Újezd u Brna 30:32 (16:16)

1.10.2017 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 05.10.2017)
1.10.2017 Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov (ml. dorostenci) Sokol Újezd u Brna - Sokol Juliánov 39:23 (20:11)

24.9.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla (ml. dorostenci)
(Tom Zourek, D - dorostenci mladší, 26.09.2017)
24.9.2017 TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla (ml. dorostenci) TJ Sokol Újezd u Brna - TJ Fatra Slavia Napajedla 30:36 (20:19)

16.9.2017 Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 17.09.2017)
16.9.2017 Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna 24:27 (15:9)

10.9.2017 Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno B (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 13.09.2017)
10.9.2017 Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno B (ml. dorostenci) Sokol Újezd u Brna - SKKP Brno B 27:32 (14:18)

20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 25.09.2015)
20.9.2015 Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) Sokol Nové Bránice - Sokol Újezd u Brna 43:29 (21:14)

9.11.2008 Sokol Újezd u Brna : Sokol Měnín - dky (m. dorci)
(Luděk, D - dorostenci mladší, 24.11.2008)
Sokol Újezd u Brna : Sokol Měnín (dorky) 45 : 15 (22 : 6)

11.6.2006 Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí (m. dorci)
(Milan, D - dorostenci mladší, 15.06.2006)
Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí 17 : 20 (8 : 9)

28.5.2006 Sokol Újezd u Brna – SK HC Tišnov (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 29.05.2006)
Sokol Újezd u Brna – SK HC Tišnov 23 : 13 (10 : 5)

21.5.2006 SHC Maloměřice – Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 22.05.2006)
SHC Maloměřice – Sokol Újezd u Brna 19 : 25 (13 : 10)

14.5.2006 Sokol Nové Bránice – Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 15.05.2006)
Sokol Nové Bránice – Sokol Újezd u Brna 13 : 23 (2 : 13)

6.5.2006 Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Hurikán Wilma, D - dorostenci mladší, 13.05.2006)
Sokol Nové Veselí – Sokol Újezd u Brna 28 : 18 (14 : 9)

30.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 10.05.2006)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí 17 : 13 (8 : 5)

30.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 08.05.2006)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Velké Meziříčí 23 : 18 (10 : 10)

23.4.2006 SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna (ml. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 23.04.2006)
SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna 19 : 29 (6 : 15)

9.4.2006 Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 09.04.2006)
Sokol Újezd u Brna – SHC Maloměřice   28:19 (14:9)

2.4.2006 Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Bránice (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 02.04.2006)
Sokol Újezd u Brna – Sokol Nové Bránice    36:20 (20 : 9)

6.11.2005 SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 09.11.2005)
SK HC Tišnov : Sokol Újezd u Brna 16 : 23 (7 : 9)

29.10.2005 Sokol Nové Veselí : Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 01.11.2005)
Sokol Nové Veselí : Sokol Újezd u Brna 47 : 20 (21 : 9)

23.10.2005 Sokol Újezd u Brna : SHC Maloměřice (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 25.10.2005)
Sokol Újezd u Brna : SHC Maloměřice 35 : 13 (17 : 4)

16.10.2005 Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Bránice (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 19.10.2005)
Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Bránice 43 : 7 (25 : 4)

9.10.2005 Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 10.10.2005)
Sokol Újezd u Brna : Sokol Nové Veselí 14 : 19 (3 : 9)

28.9.2005 Velké Meziříčí : Újezd u Brna (m. dorci)
(Anče, D - dorostenci mladší, 01.10.2005)
TJ Sokol Velké Meziříčí : Sokol Újezd u Brna    25 : 28 (11 : 14)

28.9.2005 Velké Meziříčí : Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 28.09.2005)
Sokol Velké Meziříčí : Sokol Újezd u Brna 28 : 28 (10 : 14)

25.9.2005 Újezd u Brna : SK HC Tišnov (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 26.09.2005)
Sokol Újezd u Brna : SK HC Tišnov 31 : 13 (16 : 3)

18.9.2005 SHC Maloměřice : Sokol Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 18.09.2005)
SHC Maloměřice : Sokol Újezd u Brna 15 : 31 (8 : 16)

M. dorci - konečná tabulka sezóny 2005/2006
(Luděk, D - dorostenci mladší, 12.09.2005)




Mladší dorostenci - konečná tabulka sezóny 2005/2006 (DIVIZE)

Pořadí Oddíl Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre + Rozdíl Body
1. Sokol Nové Veselí 20 18 0 2 730 : 427 +303 36
2. Sokol Újezd u Brna 20 15 1 4 514 : 370 +144 31
3. Sokol Velké Meziříčí 20 14 1 5 597 : 384 +213 29
4. SK HC Tišnov 20 7 0 13 455 : 510 -55 14
5. SHC Maloměřice 20 4 0 16 391 : 604 -213 8
6. Sokol Nové Bránice 20 1 0 19 289 : 681 -392 2

Tabulka střelců
Jméno hráče Post Góly Konečné pořadí dle oficiálních údajů JmSH
Honza Lattenberg střed 113 1 (138)
René Hladík spojka 110 3 (118)
Kuba Váša spojka 79 8 (86)
Zdeněk Škop křídlo 65 14 (71)
Martin Maštalíř křídlo 55 21 (57)
Michal Kučera pivot 48 26 (50)
Filip Houra křídlo 27 40 (29)
David Staňa křídlo 13 54 (13)
Radek Kilian křídlo 4 61 (5)
V závorce udávám počet gólů dle oficiálních, ale nepřesných seznamů JmSH
Tabulka střelců aktualizována 11.6.2006 po zápase se Sokolem Nové Veselí


11.9.2005 Nové Bránice : Újezd u Brna (m. dorci)
(Doktor, D - dorostenci mladší, 11.09.2005)
Sokol Nové Bránice : Sokol Újezd u Brna 5 : 22 (1 : 15)

Mladší dorostenci a Karviná Handball Cup 2005
(Luděk, D - dorostenci mladší, 07.09.2005)

Karviná Handball Cup 2005

pořádaný ve dnech 25.-27. srpna 2005

 Dvanáctého ročníku se zúčastnilo 147 družstev z osmi evropských zemí (Bělorusko - 1 oddíl, Česká republika - 33 oddílů, Estonsko - 1 oddíl, Chorvatsko - 4 oddíly, Itálie - 1 oddíl, Litva - 3 oddíly, Polsko - 3 oddíly a Slovensko - 23 oddílů). Sportovní boje se odehrály v 8 halách a na 4 venkovních hřištích v Karviné, Třinci, Havířově, Orlové, Českém Těšíně a Horní Suché.  Újezdskou házenou reprezentovali mladší žáci a mladší dorostenci.



Rozlosování 05/06 Mladší dorostenci
(Luděk, D - dorostenci mladší, 18.08.2005)





Protože mě fanynky neustále upomínají o fotky do článků, pokusím se jim vyhovět a toto by měla být první vlaštovka :-), která jde i zvětšit.


Mladší dorostenci - Jaro 2006

Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
02.04 9,15 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 20:9 36:20
09.04 9,15 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 14:9 28:19
23.04 15,00 SK HC Tišnov Sokol Újezd u Brna 6:15 19:29
30.04 9,15 Sokol Újezd u Brna Sokol Velké Meziříčí 10:10 23:18
30.04 12,45 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 5:8 13:17
06.05 13,00 Sokol Nové Veselí Sokol Újezd u Brna 14:9 28:18
14.05 12,15 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 2:13 13:23
21.05 17,15 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 13:10 19:25
28.05 9,15 Sokol Újezd u Brna SK HC Tišnov 10:5 23:13
11.06 9,15 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí 8:9 17:20

Mladší dorostenci - Podzim 2005

Datum Hodina Domácí Hosté Poločas Konec
11.09 12,15 Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna 1:15 5:22
18.09 10,30 SHC Maloměřice Sokol Újezd u Brna 8:16 15:31
25.09 9,15 Sokol Újezd u Brna SK HC Tišnov 16:3 31:13
28.09 8,00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 10:14 28:28
28.09 12,00 Sokol Velké Meziříčí Sokol Újezd u Brna 11:14 25:28
09.10 9,15 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Veselí 3:9 14:19
16.10 9,15 Sokol Újezd u Brna Sokol Nové Bránice 25:4 43:7
23.10 9,15 Sokol Újezd u Brna SHC Maloměřice 17:4 35:13
29.10 9,15 Sokol Nové Veselí Sokol Újezd u Brna 21:7 47:20
6.11 16,30 SK HC Tišnov Sokol Újezd u Brna 7:9 16:23


29.5.2005 Sokol Újezd u Brna : Tatran Bohunice
(Luděk, D - dorostenci mladší, 01.06.2005)
Sokol Újezd u Brna : Tatran Bohunice   34 : 21 (15 : 9)

|0-50|50-53|

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor