| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9141 (9141 hl.)
časová osa gólů
2001 (2001 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2445 (2445 hl.)
fotky
4339 (4339 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1976 (1976 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1965 (1965 hl.)

Celkem hlasovalo: 21867


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Mega mini Liberec (mini)
Vydáno dne 04. 07. 2007 (1487 přečtení)

Diplom Liberec 2007MEGACUP MINIHANDBALL LIBEREC 2007

  Na netu jsem objevil přihlášku na Mega mini cup v Liberci a přihlásil jsem miníky doplněné přípravkou. Tak dlouho jsem váhal nad způsobem dopravy, až nám sousedé z Telnice nabídli možnost vzít s nimi autobus napůl. Zkalkuloval jsem náklady, zahrnul koeficient lenosti a pohodlnosti, a nabídku přijal.

Občas jsem mrknul na web organizátorů, abych zjistil, že počet přihlášených neustále přibývá, až se ustálil na čísle 28. Týden před začátkem turnaje byly oddíly rozlosovány do skupin a protože nerad dělám už udělané, vkládám sem kousek jejich stránky ;-).


Převzato z webu pořadatele

Hraje se dle platných pravidel házené a hracího řádu.
Při rovnosti bodů rozhoduje skóre ze vzájemných utkání, dále větší počet vstřelených branek ve vzájemných utkáních, dále rozdíl ve skóre. Pokud ani v tomto případě se nerozhodne, následují 7m hody v sériích po třech hodech. Pokud ani ty nerozhodnou následuje v 7m hodech náhlá smrt.
Hrací doba utkání je 2x10min
Vyloučení je na 2min
TIME OUT si může vzít každé družstvo pouze jeden za celé utkání, při 7m hodech se čas nezastavuje, ostatní TIME OUTy určují rozhodčí.
V případě kontumace bude výsledek 12:0.

ZÚČASTNĚNÁ MUŽSTVA

A-bílá skupina

B-červená skupina

C-modrá skupina

D-zelená skupina

A1-Sokol Nové Bránice

B1-Liberec Handball

C1-HK Lovosice A

D1-Wendy Mělník
A2-HC Baník Karviná B2-Sokol Kobylisy Praha C2-DHK Loko Liberec D2-Sokol Újezd u Brna
A3-ELP Jablonec n/N. B3-Sokol Úvaly C3-TJ Rožnov p/R. D3-HC Zubří
A4-HBC CT Jičín B B4-Talent 90 Plzeň C4-OSV Zittau (SRN) D4-Jiskra Zruč n/S.
A5-Sokol Telnice B B5-HBC CT Jičín A C5-Sokol Kobylisy II. D5-Sokol Vršovice
A6-HBC Strakonice 1921 B6-Sokol Telnice A C6-Loko Č.Budějovice A D6-HK Lovosice B
A7-Erima Liberec B7-Loko Č.Budějovice B C7-TJ Nové Veselí D7-Jiskra Mimoň


 

  Sraz u sokolovny jsme měli ve čtvrtek 21.6.2007 ve 14:00 hod a všech 11 hráčů i 5 dospělců z realizačního týmu se kupodivu dostavilo včas. Ve 14:30 jsme v Telnici přibrali oba jejich týmy a vyrazili směr Liberec. Cestu krásně popsal ve svém deníku Mirek Válka. Pokud mi dovolí zápisy zveřejnit, rád tak učiním.
  Po ubytování v tak malinké třídě, že Divoch si musel ustlat na chodbě :-), jsme začali plánovat program prvního hracího dne. Dle rozlosování jsme měli dopoledne volno a tak jsme se rozhodli návštívit místní ZOO. Na večer by byla ideální návštěva aquaparku v Centru Babylon, ale chtěli jsme počkat až po zápasech a nechat rozhodnutí na děckách.

1. Hrací den, pátek 22.6.2007

  Protože ZOO byla ještě zavřená, vydali jsme se po snídani najít hřiště a podívat se na hru telničáků. Po prvním poločase si dospěláci rozebrali děti v poměru 1:2 a vyrazili jsme za zvířátky. Rozdělení mělo několik důvodů, nejsme nijak velký oddíl a tak by případná ztráta hráče negativně ovlivnila hru a ani rodiče by asi nebyli moc nadšeni, kdybychom se nevrátili kompletní :-). Cesta autobusem i šalinou prověřila schopnosti dospělých a můžeme tedy říci, že muž je schopen uhlídat dvě a žena i tři děti. Večer v bazénu už to tolik neplatilo, ale nebudeme plašit rodiče, že?
  ZOO není příliš velká. Za hodinu jsme ji prošli, někteří jedinci dokonce proběhli, neboť je zajímal hlavně záchod. Děti asi nejvíc zaujali sloni, protože jsme k nim dorazili v momentě, kdy je ošetřovatel ostříkaval hadicí. Některým se ani po pětiminutovém dívání nechtělo odejít a tak jsem je musel vyhnat :-). Ze ZOO jsme zamířili na oběd a poté Ivošovou zkratkou na hřiště. Ze zkratky se vyklubala prodlužka a my málem nestihli první zápas.12:45   Sokol Újezd u Brna : Wendy Mělník 8 : 8

  Možná byly děti unavené po zrychleném přesunu, možná se teprve rozkoukávaly, faktem ale bylo, že nás soupeř zaskočil. V obraně byly díry jak vrata a ani brankaři se nepotkali s ideální formou. Postupem času jsme se zlepšovali a náskok soupeře dotáhli. O výsledku rozhodla Danova fatální chyba v závěru utkání. V útoku náš dlouhán špatně přihraný míč pouze tečoval. To by ještě nebyl problém, pokud by k poskakujícímu balónu doběhl a pokračoval v útoku. Daniel se však k míči pouze vlažně rozpohyboval a když si všiml že se vrací i Dominik, gentlemansky mu balón přenechal. Bohužel mu ušlo, že spoluhráč je tři metry za ním. Míče se tak zmocnil soupeř, kterého Dan neviděl a z následného trháku jsme zbytečně inkasovali. V dalším útoku jsme naštěstí vyrovnali, ale i tak, škoda bodu.
Střelci : D Zourek 8 gólů.

13:35   HC Zubří : Sokol Újezd u Brna 11 : 5

  Soupeř nás předčil v rychlosti i v agresivitě při obraně. Ač to podle skóre nevypadá, ani my jsme nehráli špatně. Góly střílel opět jenom Dan, ale pokusy měli všichni.
Střelci : D Zourek 5 gólů.

16:05   Sokol Újezd U Brna : Jiskra Zruč nad Sázavou 3 : 11

  Tento soupeř byl z kategorie neporazitelných. V postupném útoku se ke střele dostal jenom Dan. Ten využíval své výšky, ale většinou strefil pouze střed brány. Jiskra si vybudovala pohodlný náskok a jejich trenér poslal do hry lavičku. Začalo se nám lépe dýchat a konečně začali padat góly i do soupeřovy brány. Do střelecké listiny se kromě Dana zapsal i Adam Fila, když vypíchl míč a trhák úspěšně zakončil.
Střelci : D Zourek 2 góly; A Fila 1 gól.

16:55   HK Lovosice B : Sokol Újezd U Brna 4 : 9

  Děti se už před zápasem chodili ptát jak je soupeř silný a co se stane když prohrajem. Dozvěděli se pouze, že se nestane nic, a že pokud prohrají po boji, budeme spokojeni. Vysvětlili jsme jim turnajový systém a zdůraznili fakt, že k postupu nám chybí už jen dvě vítězství :-). Děti evidentně postoupit chtěly a tak jsme vyhráli.
Střelci : D Zourek 5 gólů; A Fila 2 góly; A. Diviš 2 góly.

17:45   Sokol Újezd u Brna : Jiskra Mimoň 14 : 4

  V posledním zápase už některým hodně zatíženým jedincům docházely síly. Naštěstí ani soupeř nebyl z nejsilnějších. Po vybudování náskoku jsme posadili Dana a přeskládali hráče. Na střed se posunul Adam Diviš, spojky obsadili Adam Fila a Pavlína Vokálová. Křídla zůstala stejná. Na jedná straně Mirek Válka a na druhé se střídaly dvojčata Rožkovy. Pivoti Dominik Florián a Vojta Nešpůrek se stejně jako brankaři Tom Staňa a Tom Jurák pravidelně měnili. Když chvíli po odchodu Daniela začaly padat první góly i do naší sítě, přiběhl Adam Fila ke střídačce a volal: "Luďo, my to bez Dana neudržíme!" Řekl jsem mu, že pokud chce postoupit tak to udržet musí, protože Dan už sotva chodí. Zbytek týmu si má slova vzal k srdci, a v čele s Adamem a Adamem soupeře rozdrtil.
Střelci : A Fila 6 gólů; A. Diviš 5 gólů; D Zourek 3 góly.


  První hrací den skončil obrovským úspěchem. Získali jsme pět bodů a bez ohledu na sobotní poslední zápas v základní skupině, nám to mělo k postupu stačit. Děti natěšené úspěchy zapomněly na únavu a svorně, včetně neplavců, hlasovaly pro návštěvu Aquaparku. Vzali jsme to pochopitelně přes jídelnu i ubytovnu a pokračovali šalinou na Fügnerovo náměstí, odkud nás lidé nasměrovali k cíli naší cesty. Ke vchodu jsme dorazili chvilku po dvacáté hodině a do zavíračky zbývaly 2 hodiny. Paráda! Až ve vodě jsme ale zjistili, že hlídači už svoje svěřence nehlídají, neboť jsme při rozdělování nepřihlédli k jejich plaveckým schopnostem. Neplavci se naštěstí drželi pouze tam kde dosáhli, zato plavci mizeli v různých tobogánech. Problém se vyřešil pomocí křesílka, které jsem obsadil a kontroloval hlavy. Občas se sice našel jedinec který postrádal delší dobu svou ovečku, ale to byl většinou Tom Zourek pátrající po synovi, a to mě až tak nepálilo :-). Ve 21:30 jsem všechny nahnal do bazénku pro kojence, přepočítal a nasměroval do šaten. Myslím že všichni byli se závěrem dne spokojeni, a to počítám i Adama F, který se na šikmé rampě praštil do hlavy. Do spacáků jsme zaléhali ve 23:00 a děti během chvilky spaly. Dobrou noc.

2. Hrací den, sobota 23.6.2007

09:15   Sokol Vršovice : Sokol Újezd u Brna 13 : 2

  První zápas většinou nestojí za moc a ani tento nebyl výjimkou. Spící hráči předvedli totální nezájem o hru a střelec Dan se zřejmě rozhodl že nejjistěji dá gól, když prostřelí brankaře.
Střelci : D Zourek 1 gól, A Fila 1 gól.

 

TABULKA ZÁKLADNÍ SKUPINY

Skupina D 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Body Skóre Pořadí
1. Wendy Mělník L 8 : 8 3 : 11 2 : 18 2 : 10 3 : 7 9 : 3 3 27 : 57 6
2. Sokol Újezd u Brna 8 : 8 I 5 : 11 3 : 11 2 : 13 9 : 4 14 : 4 5 41 : 51 4
3 HC Zubří 11 : 3 11 : 5 B 7 : 13 9 : 8 11 : 3 12 : 2 10 61 : 34 2
4. Jiskra Zruč n/S 18 : 2 11 : 3 13 : 7 E 9 : 5 14 : 3 14 : 1 12 79 : 21 1
5. Sokol Vršovice 10 : 2 13 : 2 8 : 9 5 : 9 R 15 : 4 14 : 2 8 65 : 28 3
6 HK Lovosice B 7 : 3 4 : 9 3 : 11 3 : 14 4 : 15 E 9 : 0 4 30 : 52 5
7. Jiskra Mimoň 3 : 9 4 : 14 2 : 12 1 : 14 2 : 14 0 : 9 C 0 12 : 72 7

 Náš předpoklad se naplnil a my obsadili poslední postupové místo. Do dalších bojů si ze základní skupiny neneseme žádné body, ale nemůžeme skončit hůře jak šestnáctí. Na výsledkové tabuli jsme si našli nové soupeře a časy kdy hrajeme. Okamžitě bylo jasné, že další kulturní program už nestíháme, protože zápasy máme až do večera. Ještě jsem zapomněl zmínit počasí. Občas bylo horko, občas lilo jak z konve, takže zápasy musely být přerušovány aby menší děti neodnesla voda. Výsledkem rozmaru počasí byl narůstající časový skluz.

  Sokol Nové Veselí : Sokol Újezd u Brna 14 : 3

  Proti Veselí jsme hráli naposledy týden před tímto turnajem, takže tento soupeř pro nás nebyl neznámý. Hrálo se za deště, ale nám štěstí v žádném případě nepršelo. Děti už dopředu nevěřily ve vítězství a bylo hodně těžké je motivovat. Naše hra byla ustrašená, jakoby se děti už dopředu smířily s prohrou.
Střelci : D Zourek 2 góly, A Diviš 1 gól.

  Sokol Újezd u Brna : HK Lovosice A 4 : 14

  Utkání proti vítězi skupiny C dopadlo, stejně jako proti Veselí, podle očekávání. Děti, protože soupeře neznaly, hrály o něco lépe, ale únava z náročného turnaje už byla znát.
Střelci : A Diviš 3 góly, D Zourek 1 gól.

  Sokol Kobylisy II : Sokol Újezd u Brna 10 : 7

  Našimi soupeřkami byly tentokrát holky. Věřili jsme, že bychom při dobré konstelaci hvězd mohli uhrát dobrý výsledek. Vstup do zápasu nám ale příliš nevyšel. Dan měl v obraně sbírat míče a posílat dlouhé přihrávky na sprintérské duo Adam a Adam. Vše se dařilo, jen nahrávkám chyběla větší přesnost. Míče tak končily u soupeřek a jejich rychlé útoky byly neomylné. Po delší přestávce zaviněné deštěm, jsme přesunuli Dana do pivota. Cíl byl jasný, využít jeho výškové převahy a srovnat nevelký náskok protihráček. To se dařilo jen chvíli a my dotáhli na rozdíl jediného bodu. Holky potom vysunuly obranu, dvakrát nám sebraly míč a bylo.
Střelci : D Zourek 4 góly, A Diviš 2 góly, A Fila 1 gól.


  Protože zápasy byly často přerušovány deštěm, bylo rozhodnuto, že posledních šest zápasů se odehraje až ráno. Los nám moc nakloněn nebyl a my "vyfasovali" hned první zápas v 8:00. Po návratu na ubytovnu a po osprchování děti ožily, ale jejich aktivity měli jepičí život. Nahnali jsme je do spacáků, odvykládali pohádku a děcka za chvíli spala. Divoch si vybral hlídku a dospělý zbytek výpravy odkráčel na raut. Protože se ale únava podepsala i na nás, dlouho jsme se nezdrželi.

3. Hrací den, neděle 24.6.2007

08:00   Sokol Rožnov p/R : Sokol Újezd u Brna 9 : 5

  Soupeř byl určitě hratelný, ale nesmělo by se hrát ráno :-). Děti vstávaly v 6:00 a protože jsme se už na ubytovnu nechtěli vracet, musely zbalit a vyklidit třídu. Na hřišti pak někteří hráči ještě dospávali a mám dojem, že jsem slyšel i chrápání :-).
Střelci : D Zourek 5 gólů.

TABULKA NADSTAVBOVÉ ČÁSTI ("skupina radosti")

Skupina F 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. Body Skóre Pořadí
1. HK Lovocice A L 5 : 4 13 : 4 6 : 4 5 : 4 9 : 4 13 : 1 14 : 4 14 65 : 25 1
2. Jiskra Zruč n/S 4 : 5 I 7 : 7 13 : 7 13 : 5 9 : 5 13 : 6 11 : 3 11 70 : 38 2
3 Sokol Nové Veselí 4 : 13 7 : 7 B 4 : 8 9 : 8 3 : 3 6 : 4 14 : 3 8 47 : 46 4
4. HC Zubří 4 : 6 7 : 13 8 : 4 E 13 : 6 9 : 8 10 : 9 11 : 5 10 62 : 51 3
5. Sokol Kobylisy II 4 : 5 5 : 13 8 : 9 6 : 13 R 9 : 11 9 : 7 10 : 7 4 51 : 65 6
6 Sokol Vršovice 4 : 9 5 : 9 3 : 3 8 : 9 11 : 9 E 8 : 3 13 : 2 7 52 : 44 5
8. Sokol Rožnov p/R 1 : 13 6 : 13 4 : 6 9 : 10 7 : 9 3 : 8 C 9 : 5 2 39 : 64 7
7. Sokol Újezd u Brna 4 : 14 3 : 11 3 : 14 5 : 11 7 : 10 2 : 13 5 : 9 2007 0 29 : 82 8

ZÁPAS O UMÍSTĚNÍ

08:00   Sokol Nové Bránice : Sokol Újezd u Brna 0 : 12

  Soupeř se k utkání nedostavil a tak byl zápas kontumován v náš prospěch. Jak jsme se dozvěděli, bráničtí museli odjet o den dříve, protože jim několik hráčů odjíždělo s rodiči na dovolenou.
  Po vyhlášení kontumace v rozhlase, vypukli naši hráči v jásot, zařvali vítězný pokřik a skončili patnáctí.
Střelci : Výjimečně zde střelce neuvedu :-).

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV

       1 -  Talent 90 Plzeň
       2 -  HBC TC Jičín A
       3 -  Jiskra Zruč nad Sázavou
       4 -  HK Lovosice A
       5 -  HC Zubří
       6 -  Sokol Kobylisy Praha
       7 -  HC Baník Karviná
       8 -  Sokol Nové Veselí
       9 -  ELP Jablonec nad Nisou
     10 -  Sokol Vršovice
     11 -  Sokol Kobylisy II.
     12 -  Liberec Handball
     13 -  HBC Strakonice 1921
     14 -  Sokol Rožnov pod Rdhoštěm
     15 -  Sokol Újezd u Brna
     16 -  Loko České Budějovice A
     17 -  Sokol Úvaly
     18 -  DHK Loko Liberec
     19 -  Sokol Telnice A
     20 -  HK Lovosice B
     21 -  HBC TC Jičín B
     22 -  OSV Zittau
     23 -  Loko České Budějovice B
     24 -  Sokol Telnice B
     25 -  Wendy Mělník
     26 -  Erima Liberec
     27 -  Jiskra Mimoň
     28 -  Sokol Nové Bránice - diskvalifikace

 

CELKOVÁ STATISTIKA ZÁPASŮ - HRÁČI A BRANKAŘINastal okamžik, kdy se musím přiznat ke ztrátě technických zápisů. Chudák Iveta statistiky celý turnaj pečlivě vyplňovala a já je někde trapně zašantročil. Prohledal jsem asi už všechno a nic. Statistiky tedy výjimečně nebudou, abych ale milovníky dat úplně nenaštval, uvedu alespoň střelce a hráče :-).

Daniel Zourek střed 36 gólů - v celkovém součtu se Dan umístil na osmém místě mezi střelci.
Adam Diviš spojka 13 gólů
Adam Fila spojka 11 gólů
Dominik Florián pivot  
Vojta Nešpůrek pivot  
Mirek Válka křídlo  
Pavla Vokálová křídlo  
Marie Rožková křídlo  
Katka Rožková křídlo  
Tomáš Staňa brankař  
Tomáš Jurák brankař  


Zájemci o fotky se mohou podívat do fotogalerie na liště, nebo sem.

 [Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek | Zdroj: http://www.mega-mini-liberec.cz

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor