Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   3 : 7   Osobní obrana
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   13 : 19 (8 : 9)  Hlavní část
Sokol Újezd u Brna – Sokol Hostěrádky   5 : 6   Rozstřely

Chyběla nám ostrá spojka.

Tento zápas byl jako obvykle zahájen osobní obranou. Dle mého názoru, (hráči odpustí), v ní moc nevynikáme. Už v 10. sekundě se utrhl soupeřův hráč, ale David ho vychytal. Poté se naši opravdu zburcovali a zahájili ostřelování soupeřovy brány ve které chytal vysoký gólman, pardon gólmanka. Ve třetí minutě jsme vedli 2:0 ale na vítězství to nestačilo. Tato porážka se dá možná odůvodnit tím, že naši hráči nechtěli golmance moc ublížit a od šesté minuty, za stavu 3:3, raději nestříleli vůbec. V osobce jsme vystřelili pouze 5x a ještě se zranil Adam Fila, když na vlastní kůži vyzkoušel kvalitu našeho betonu.
    Poté následoval normální zápas 2x15min, kde naši dokážou držet krok skoro s každým. Ne sice dlouho :-), ale už jsme i vyhráli. Do konce prvního poločasu bylo skóre hodně vyrovnané, ale soupeř byl o gól úspěšnější. V druhé půli jsme začali hrát vybíjenou. Brankařka se moc nehýbala, čehož naši borci využili a pěkně ji omlátili. Bohužel, asi neznala pravidla, protože z brány neodešla. Zkoušeli jsme také hrát osobku na nejlepšího střelce hostů. Výsledkem této snahy byly 3 dvojky pro Davida, po kterých se nedobrovolně stal divákem a mohl tak nerušeně pozorovat naší prohru.

ČASOVÁ OSA GÓLŮ (řízená osobní obrana + vlastní zápas)