Celkem hlasovalo: 17175

owagahu 10:23 - 14.12.
Goji cream forum

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

28.10.2009 Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť (st. dorci)
Vydáno dne 29. 10. 2009 (1023 přečtení)

Sokol Újezd u Brna - Slavoj Třešť 27 : 25 (10 : 14)

Excelentních posledních 12 minut zápasu.

Když tak uvažuji o odehraném zápase, musím konstatovat, že za stávajících zdravotních problémů týmu je zisk dvou bodů vítaným, leč ne zcela očekávaným bonusem. Abych byl konkrétní, tak spojka David má natažený sval střelecké ruky a svoji nemohoucnost maskuje pobytem na pivotu. Pivot Tomáš hrál se zvýšenou teplotou a totálně ucpaným nosem chvílemi na spojce, případně "odpočíval" ve druhém pivotu, aby nakonec skončil jako "osobní strážce" :-). Brankař Roman s pochroumaným kotníkem "běhal" na křídle a tomu všemu od stolku časoměřiče přihlížel Jura Daněk se zlomeným kotníkem. Ten nastoupit nemohl, neboť nemá od lékaře povolenou chodící sádru :-) a rozhodčí ho navíc s berlemi nechtěli na hřiště pustit :-).
     Začali jsme tradičně, tedy vlažně a ve třinácté minutě prohrávali 2:7. Potom jsme začali hrát obranu 1:5 a trochu jsme tím hostům zkomlikovali rozehrávku. Skóre se však změnilo jen nepatrně, neboť naše nepřesná, nepřipravená či slabá střelba byla základem soupeřových trháků. Ještě že máme v bráně Tkaničku. Obranu jsme změnili na 1+0:5 a konečně začali náskok stahovat.
     O přestávce jsme si vysvětlili smysl pátečního tréninku a navrhli jeho implementaci do zápasu. Některé hráče tato myšlenka evidentně překvapila, ale byli svolní pokusit se ji realizovat :-).
     Do druhé půle jsme opět vstoupili tradičně. Naštěstí jsme se probrali dříve než v prvním poločase. V obraně jsme začali hrát 2+0:4 a rozdíl ve skóre přestal být na chvíli "průserózní". V osmnácté minutě jsme se naposledy dostali na rozdíl -6 branek. Potom si tým asi uvědomil, že čas se krátí, zagresivnil obranu a za dvanáct minut dovolil protihráčům pouze jeden gól. Zlepšenou hrou vzadu jsme vyvinuli tlak na útočníky, ti přestali mít klid na kombinace a začali chybovat. Díky tomu jsme se i my dostali několikrát do úspěšného trháku a v 27. minutě donutili soupeřova trenéra k vybrání oddechového času. Hráči hostů už si však přestali věřit a v útoku opět chybovali. Z následné akce jsme vyrovnali na 25:25. Nyní jsme museli brzdit útočné choutky našich a nabádali je k trpělivé hře. Kluci naštěstí poslechli, asi už byli unavení a útok neuspěchali. Zakončovali jsme vždy ze 100%-ní šance a protože jsme měli i stejnou úspěšnost získali jsme 2 body.