Celkem hlasovalo: 17150

ixegon 14:54 - 10.12.
brucia grassi naturale

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

20.03.2010 HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna (st. dorci)
Vydáno dne 21. 03. 2010 (915 přečtení)

HK Ivančice - Sokol Újezd u Brna 31 : 31 (18 : 16)

Konečně bod :-).

Nadpis celého komentáře je víc než oprávněny, neboť tato parta získala s ivančickými vrstevníky body naposled někdy v mladších žácích.
     Sobotní odpoledne bylo pro naše barvy neočekávaně příznivé. Vlastně to začalo už v pátek, kdy na trénink dorazilo devět hráčů. Pravda, někteří se ukázali od podzimu poprvé, ale představa že bude obsazená i lavička, znamenala pro nás málo vídaný luxus :-). K sobotnímu odjezdu se dostavilo 10 hráčů a to ještě Jirka Rajmic prohlásil, že dá minimálně 13 gólů.
     Že je Jiří při chuti ukázala hned první minuta. Ač hrál na rozehrávce, zafungoval jako ostrá spojka. Zavěsil se do vzduchu a nekompromisní bombou vymetl růžek branky. I nadále jsme byli střelecky potentní a i díky proměněným sedmičkám Toma jsme v šesté minutě vedli 5:2. Tréninkové manko se "nečekaně" projevilo v obraně :-). Bránili jsme neskutečně naivně a opatrně. Obranný pohyb dokázala zastavit jednoduchá clona a pokud by zabíhající hráč trpěl agorafóbií, musel by se zbláznit strachem :-). Naší nedůsledností domácí v deváté minutě vyrovnali a nastalo brankové přetahování. To s menšími či většími výkyvy pokračovalo až do 28 minuty. Místo abychom trpělivě rozhýbávali obranu a vytvářeli prostor pro zakončení, Matěj vystřelil z první do bloků a my místo vyrovnání inkasovali z trháku.
     O přestávce jsme rozebrali chyby v obraně a s vědomím, že na soupeře máme, jsme vstoupili do druhé půle.
     Obrana ani teď nefungovala zcela podle mých představ, ale znatelně jsme přitvrdili. V této činnosti vynikal především Tom Kubát. Ani David Staňa se však nenechal zahanbit. Do myslí diváků a do těla útočnika se zapsal čistým zákrokem, když v letu zastavil příliš odvážného střelce. Nejsem odborník na krasobruslení, ale vzdáleně se to podobalo zvedačce v tanečních párech :-). Odložení "partnera" už bylo ryze házenkářské :-). Publikum zařvalo vztekem a ležící střelec bolestí. Naštěstí pro nás se nevyvaroval vulgárnosti a dostal navíc dvě minuty.
     V té době jsme prohrávali o pět branek a přesilovka znamenala zvrat ve vývoji zápasu. Za dvě minuty jsme vstřelili tři branky a střelecky dominovali především Jirka Daněk a Jirka Rajmic. Obrana už byla bezchybná a konečně začali vycházet i trháky. Ve 29. minutě jsme srovnali skóre na 31:31 a soupeř útočil. Naši kluci však už byli nažhaveni a tvrdě bránili i ti co předtím s obranou činností jen koketovali :-). Přerušovali jsme rozehrávku soupeře tak brilantně, že se i čas zastavil. A to prosím doslova, neboť časomíra "omylem" stopla hodiny :-). Po mé hlasité reklamaci rozhodčí ukončili zápas "předčasně" a my nečekaně odvezli jeden bod.