Vydáno dne 09. 05. 2010 (925 přečtení)

20100509 St.dorci vs. Sokol Dolní Cerekev

Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev 32 : 14 (18 : 5)

Přesvědčivé vítězství.

Dnes k nám zavítal soupeř z Dolní Cerekve. Měli jsme s klukama jasný cíl a to vyhrát. Hned před zápasem jsem jim říkal, ať na ně vletí a ukážou jim kdo je doma. To se nám také velice dařilo. Kluci měli výbornou obranu, a konečně se na ní probral i Matěj Brávek, který mě svým výkonem opravdu překvapil. Házená z naší strany byla skutečně povedená a obrana 1:5 dělala našemu soupeři velké problémy. Získávali jsme míče a využívali našich křídel v trhácích. Přechod do rychlého útoku nám taky šel. Byl to vydařený poločas, ve kterém jsme soupeři dovolili vstřelit pouze 5 branek.
     Do druhé půle jsme klukům řekli ať makají na 100% v obraně a v útoku ať si dáchnou, protože i nám docházeli síly. Druhá část hry také nebyla špatná, ale první půli se nevyrovnala. Zdálo se, jako by nás soupeř začal pomalinku, ale jistě uspávat. Začali jsme zbytečně zmatkovat a ztrácet míče. I v obraně se objevovalo zbytečně moc děr. Pro jistotu jsem vzal oddechový čas a klukům znovu osvěžil, jaký je cíl tohoto poločasu. Kdo ze čtenářů si to nepamatuje, tak měli hlavně pořádně bránit :-). Chlapi se vzpamatovali a znovu začali předvádět pěknou házenou. Soupeř sice nastřílel více branek než v prvním poločase, ale na výsledku se to nijak nepodepsalo. Takže gratulace k dnešnímu utkání a doufám, že se takovou házenou budeme bavit ještě dlouho. Díky za parádní výkon.