1477 (1477 hl.)

Celkem hlasovalo: 18612

10.04.2011 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (st. žáci)
Vydáno dne 12. 04. 2011 (922 přečtení)

10.04.2011 Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice (st. žáci) 20110410 St. žáci vs. Sokol Nové Bránice Sokol Újezd u Brna - Sokol Nové Bránice 23 : 31 (13 : 13)

Ve 13. až 19. minutě jsme nebyli přítomni.

Poprvé po dlouhé době jsme si nenechali utéct začátek a dokonce jsme vstřelili úvodní branku. Zbytečných chyb jsme se přesto nevyvarovali. Minely mohou být různé, od vynucených až po úplně blbé. Do poslední kategorie řadím odfláknuté nahrávky, kdy hráč místo pořádné příhry "plivne" míč kolegovi pod kolena. Co se s tím asi tak dá dělat? Pokud to chudák příjemce nakonec nějak zpracuje, celá akce je stejně zabržděná. I při systému "otloukání kotníků" a při neustálém dotahování těsného náskoku hostů jsme před poločasem srovnali hru. Dokonce jsme vedli, ale soupeř větší odskok nepovolil a do šaten se šlo smírně za svavu 13:13
     V šatně jsme apelovali na větší pohyb utočníků bez míče a na rychlejší a agresivnější pojetí obrany. Osobně bráněný Dan měl občas zaběhnout do druhého pivota a trošku provětrat obranu protivníka. Taktika byla stanovena a kluci ji odešli realizovat.
     Bohužel cesta od šaten na hřiště je dlouhá a pokyny byly zřejmě zapomenuty. Hráli jsme stejně jako předtím a na žádný útok na body to nevypadalo. Abych klukům nekřivdil, byla to vlastně docela vyrovnaná partie, ovšem pouze do 13. minuty. Tam jsme si vybrali slabou, sedm minut trvající, chvilku. Tato "klinická smrt" umožnila hostům dělat si co chtěli a oni kupodivu chtěli dávat góly. Protože jsme byli totálně mrtví, prohráli jsme tento časový úsek 1:11. Nepomohla ani resuscitace v podobě "tajmu". K životu jsme se probrali až ve 20. minutě a to už bylo vše ztraceno.