1477 (1477 hl.)

Celkem hlasovalo: 18612

1.5.2011 Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev (muži)
Vydáno dne 03. 05. 2011 (958 přečtení)

Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev Sokol Újezd u Brna - Sokol Dolní Cerekev 20:13 (8:6)

Hrálo se něco mezi házenou a vodním pólem :-)

Článek k tomuto utkání se píše o to líp, že zůstaly body doma. Přivítali jsme soupeře, se kterým se pasujeme v popředí tabulky.
      Uplakané počasí signalizovalo, že nepůjde o žádnou krásu, ale že hra bude o štěstí, které se může přiklonit na obě strany.
     První poločas začal pro naše barvy dobře hlavně díky dobré obraně. Mokrý míč se špatně držel a střeba z dálky nebyla moc účinná. Houdinho v bráně nás perfektními zákroky celý zápas držel a dával nám možnost pomaličku zvyšovat skore. V první půlce jsme toho tolik nevyužili a do šatny jsme šli s vedením 8:6. Nedalo se nic vytýkat, jenom vydržet.
     Nástup do druhé půle se vydařil a vytvořili jsme si uklidňující náskok čtyř až pěti gólů. Potom přišel silný déšť a všem bylo jasné, že už moc branek nepadne. Paradoxem bylo, že v tomhle lijáku se našim chlapcům přilepil balon na ruky častěji a dopravili jsme mezi tyče víc míčů než v první půli. V těžkém zápase jsme si dokázali, že si umíme poradit i s osobní obranou a zaslouženě jsme si doplavali pro vítězství. Závěrečná plavecká děkovačka v jezeře vody jenom završila velké úsilí všech aktérů utkání.
     Tímto bych chtěl pozvat diváky na neděli 8.5. na domácí utkání s týmem Bohunic, se kterými se taháme o stínování Bránic.