1477 (1477 hl.)

Celkem hlasovalo: 18612

24.09.2011 Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna (st. žáci)
Vydáno dne 25. 09. 2011 (994 přečtení)

24.09.2011 Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna (st. žáci) 20110924-St. žáci-vs.-Dolní Cerekev Sokol Dolní Cerekev - Sokol Újezd u Brna 27 : 16 (14 : 9)

Fotky ze zápasu od profesionála

Škoda závěru utkání, místo snižování ztráty debakl

Po čtrnáctidenní pauze nás čekal další zápas, tentokráte v Dolní Cerekvi. Už na předzápasové rozcvičce při pohledu na soupeře, bylo jasné, že bude hrozit ze spojek. Tak jsme zvolili obranný systém 1:5, kde byl na „pícháku“ Fialka a záda mu kryli ze šestky nejstarší a nejurostlejší Vojta, Dominik a Radek. Tato taktika nám vydržela tak do dvou třetin první půle. Pak jsme šli zbytečně do čtyř. Kluci sice dvojnásobnou přesilovku ubránili, ale stálo je to mnoho sil. V obraně se přestalo stíhat na nohách a mnohdy nastával zmatek. Bylo to znát i v útočné části kde jsme ztráceli míče a díky tomu mohl soupeř chodit do rychlých protiútoků. Naštěstí byl v bráně Tom a část tutovek pochytával. Díky tomu byl poločasový výsledek „pouze“ 14:9 v náš neprospěch.
     Ve druhém poločase jsme chtěli stáhnout náskok soupeře. To se nám ale nedařilo a po deseti minutách jsme už prohrávali 20:11. Poté se kluci zvedli, začali bránit a čtyřmi góly v řadě jsme náskok soupeře začali stahovat. V závěru zápasu, místo toho, aby si kluci počkali na vyloženou šanci, tak začali zbrkle střílet. Soupeř si díky tomu pojistil vedení pěti góly v řadě.
     Od debaklu nás zachránil výborně chytající Tom v bráně který se dostal k padesáti procentní úspěšnosti zákroků. A zajímavé bylo i posuzování některých obraných zákroků rozhodčími, kdy fauly pískal rozhodčí stojící na brankové čáře a rozhodčí v poli jen kroutil hlavou.
     Další zápas nás čeká teď ve středu, kde v pravé poledne, nastoupíme na domácí půdě proti Tatranu Bohunice.