1582 (1582 hl.)

Celkem hlasovalo: 19358

25.11.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci)
Vydáno dne 25. 11. 2012 (1479 přečtení)

25.11.2012 Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna (m. žáci) 20121125 ml. žáci vs. Telnice Sokol Telnice - Sokol Újezd u Brna 16:14 (9:5)

Nespolupracující útok a zpočátku hodně špatná obrana

Před zápasem jsem kluky upozorňoval, že klíčem k úspěchu bude eliminace Grega a Davida Popely. Úspěch jsme slavili tak napůl, protože naše levá strana byla neskutečně děravá. Kluci se soustředili na Gregovu stranu a pokud ten daleko od obrany odehrál, naši se s tím spokojili. Jednu polovinu jsme bránili ve čtyřech a druhou ve dvou lidech. Amanda se na obraně mohl zbláznit, ale David Popela měl kolem něho dva metry na každé straně a utekl kdy chtěl. Pivoti stáli zásadně za útočníkem, a tak jsme dostávali gól za gólem. A to ještě Drak spoustu šancí vychytal. V deváté minutě, za stavu 4:1 jsem musel vzít time a klukům domluvit. Poté se začali víc posouvat s míčem, pivota si někdy i předali, ale stále jsme byli strašně hodňoučcí.
    Útok byl ještě horší. Každý se pokoušel projít jeden na jednoho do slušně fungující obrany. Výsledek našeho snažení je vidět v "časové ose gólů". Přitom máme naučené dva systémy. Stačí je jen začít používat. V patnácté minutě si vzali time domácí a my doladili obranu 1:5. Od té doby se na hru začalo dát dívat. Sice jsme chtěli hrát na rychlé útoky přes křídla, ale ta dnes neměla nožičky. Spojky s míčem už byly za půlkou, než krajníkům došlo že by měli vyběhnout.
    Druhá půlka už vypadala, že se všichni probudili a začalo se jim chtít hrát. Pomalu jsme začali náskok stahovat, ale v desáté minutě, za stavu 12:10, jsme přestali být trpěliví a šňůrou technických chyb jsme dovolili domácím opět odskočit.
    Od 17. minuty jsme nasadili osobku po celém hřišti, ale podařilo se nám výsledek pouze kosmeticky upravit.