| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8570 (8570 hl.)
časová osa gólů
1635 (1635 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2002 (2002 hl.)
fotky
3980 (3980 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1589 (1589 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1582 (1582 hl.)

Celkem hlasovalo: 19358


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


23.2.2013 DP Stavební Cup 2013 - Nové Veselí (mikrožáci)
Vydáno dne 25. 02. 2013 (840 přečtení)

23.2.2013 DP Stavební Cup 2013 - Nové Veselí (mikrožáci)

23.2.2013 DP Stavební Cup 2013 - Nové Veselí (mikrožáci)

20130223-Logo-DP Stavební Cup Nové Veselí (mikrozaci) 20130223-D-DP Stavební Cup Nové Veselí (mikrozaci)

  V sobotu 23.2.2013 jsme jeli na DP Stavební Cup do Nového Veselí. Sraz byl původně plánován na 7:00, ale jelikož předpověď počasí byla značně „sněhová“, posunul se sraz o 15 minut dopředu. Sněžilo opravdu hustě a silný vítr sjízdnost silnic také nezlepšil. K hale jsme přijeli na čas, ale minižáci, které jsme vyslali dříve, přijeli až později :-).


  Za přípravku nastoupili: Honza Muselík, Dominik Absolon, Martin Flajšinger, Šimon Havíř, Kuba Odehnal, Lukáš Ritter, Milde Zapletal a Michal Gajda. Vedoucím družstva byl Tomáš Absolon.
  Turnaje se mělo zúčastnit 9 týmů ve dvou skupinách. Z čtyřčlenné skupiny „B“ nedorazil oddíl z SHC Maloměřice a ze skupiny se stala skupinka. V základních kolech jsme odehráli 4 zápasy, z čehož 2 soupeři pro nás byli úplně neznámí: Náchod a Litovel. Dalším soupeřem bylo domácí Nové Veselí a sousedi z Telnic. V bojích o umístění jsme odehráli už jen 1 zápas proti proti týmu ze Zruče nad Sázavou.
  Do brány se nejdříve postavil Michal G., ale v průběhu jsme ho vystřídali za Kubu. Michal se v tomto turnaji více uplatnil v poli, protože jeho rychlost rozpohybovala soupeře i spoluhráče. Za celý turnaj vstřelil krásné 3 góly. Kuba byl v bráně jako ryba ve vodě, pohyboval se z místa na místo přesně jak měl a to ne každý hráč v jeho věku zvládne. Navíc v poli vsítil 2 góly. Milde hrál zpočátku na spojce, ale potom si při střetu se spoluhráčem natáhl kotník. Z toho důvodu jsem ho střídala na křídlo, kde nebyl takový herní tlak. I přes úraz zvládl dát 2 góly. Lukáš je čerstvý začátečník, má za sebou doslova 3 turnaje. Po celou dobu střídal na křídle a jeho úkolem bylo odřezávat soupeře od míče. Více méně se to dařilo. Lukáš dal 1 gól. Šimona osobně moc neznám, protože teď trénuje s tátou, ale příjemně mě překvapila jeho rychlost. Po rozehrání vystřelil dopředu jako blesk a čekal na přihrávku, která spíš nepřišla. Kluci zatím přihrávají jen jednostranně. Ale i přes to dokázal vstřelit 2 góly. Martin dal 14 gólů, což je skvělý výkon. Nejvíce hrál na spojce, ale vystřídal se i na křídle a chvíli stál v bráně. Dominik hrál nejvíce na křídle, ale objevil se i na spojce. Ve výskoku se umí pěkně položit do výstřelu. Dohromady vsítil 5 gólů. Honza bude dle mého názoru skvělý pivot. Při střele se vždy tak zapře do země, že s ním nikdo nepohne. Tímto osobitým stylem přispěl 8 góly.
  Teď se musím vyjádřit k chybám, protože podle popisu nahoře to vypadá, že jsme excelovali :-). Obrovskou rezervu máme v přihrávkách, které končí buď v autu nebo hůře přímo v rukou soupeře. Je to velká škoda, protože právě tohle nám nedovolí vyhrávat. Další zlepšení může být v aktivní obraně, ale to se vždy zlepší v průběhu zápasů. Kluci si musí uvědomit, že když stojí, tak rozběhnutého hráče prostě nezastaví.

VÝSLEDKY

Základní skupina

Újezd u Brna "B" - Náchod              3:13
Nové Veselí "C" - Újezd u Brna "B" 4:10
Sokol Telnice - Újezd u Brna "B"     17:8
Újezd u Brna "B" - Litovel "B"           7:9

O umístění

Újezd u Brna "B" - Zruč nad Sázavou "B" 6:7

  Celkově jsme se po 1 výhře a 4 prohrách umístili na 7. místě z 8 účastnících se družstev. Děkuji přítomným rodičům za pomoc při dopravě a aktivní psychickou podporu, která byla opravdu slyšet.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Katka | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor