1697 (1697 hl.)

Celkem hlasovalo: 20136

26.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci)
Vydáno dne 31. 10. 2013 (946 přečtení)

26.10.2013 Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice (m. žáci) 20131026 ml. žáci vs. Sokol Sokolnice Sokol Újezd u Brna - Sokol Sokolnice 15:14 (11:6)

V druhé půli jsme hráli 10 minut v oslabení

Díky prodlouženému víkendu jsme ani zdaleka nebyli kompletní. Sokolnice na tom však byli ještě hůř, neboť do Telnické haly dorazilo pouze 7 hráčů. Nechyběla jim sice žádná opora, ale s tímto počtem se špatně střídá :-).
    Zápas jsme začali standardně a brzo jsme vedli 4:0. Hosté mezitím zjistili, že nám chybí pár hráčů základu a začali procházet přes ne úplně kompaktní obranu. Hra se na chvilku vyrovnala, ale změnili jsme obranu, přeskládali hráče a opět jsme byli na koni.
    V druhé polovině se rozhodčí rozhodli, že zápas zdramatizují a za sebemenší náznak tvrdší obrany začali vylučovat. Musím podotknout, že nejsme žádní "zákeřňáci" a udávané důvody vyloučení byly minimálně v polovině případů na hony vzdáleny tomu, co se na hřišti opravdu odehrálo. Nicméně sudí je na hřišti pánem, a tak kluci bránili jak pánové v černém dovolili. Devět minut jsme hráli v pěti a minutu ve čtyřech. Sokolničtí vytušili šanci na zvrat a začali náš náskok smazávat. Naši obránci se naštěstí proměnili v ostnatý drát a Saňaři, díky Lukynovi v bráně, neproměnili dvě sedmičky. Řeknu vám: "Byly to nervy :-)". Nebyla nouze ani o emoce. Hosté si pěkně provětrali plíce, když jsem vzal time těsně předtím, než jsme v oslabení ztratili míč. Díky časové prodlevě mezi provedním mého přání, byli v době zaznění signálu u míče kluci ze Sokolnic. Naštěstí mám silný hlas a můj pokyn slyšeli i rozhodčí, takže nebylo co řešit. Nicméně Broňa Hanuš tvrdil, že jsme ho okradli o protiútok a ve svém tvrzení nebyl sám. Jediný výsledek tolika křiku byl ten, že rozhodčí vyčistili lavičku od neregistrovaných rodičů a my pokračovali v útoku :-).
    Poslední dvě minuty jsme hráli kompletní. Klukům se podařilo ubránit a z trháku zakončil Dráček. Jak se posléze ukázalo, byl to gól rozhodující a my jsme mohli slavit těsné vítězství.