| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | St. žačky | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook | Sportnect |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
9855 (9855 hl.)
časová osa gólů
2156 (2156 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2635 (2635 hl.)
fotky
4518 (4518 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
2146 (2146 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
2124 (2124 hl.)

Celkem hlasovalo: 23434


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


Volba nového výboru oddílu házené
Vydáno dne 18. 01. 2014 (1587 přečtení)

V pátek 17. 1. 2014 proběhla po hodně dlouhé době členská schůze oddílu házené.

Vzhledem k tomu, že již delší dobu fungoval výbor oddílu házené v okleštěné sestavě, protože někteří jedinci beze slova přestali fungovat, bylo nutno udělat konečně pořádek a proto byla svolána členská schůze. Sešli jsme se v počtu 18 členů.

Předseda oddílu v úvodu schůze poděkoval za činnost a spolupráci všem členům výboru oddílu a byly rozdány volební lístky, na kterých byla tato jména: Binek Ivo, Flajšinger Aleš, Flajšingerová Božena, Kubát Luděk, Lattenberg Libor, Maštalíř Ivan, Musil Luboš, Roblík Ivo a Staňa Jaroslav.
Z této kandidátky se rozhodla odstoupit Božena Flajšingerová, která se na to v tuto chvíli ještě necítí z časových a rodinných důvodů, ale mohla by být v budoucnu posilou našeho oddílu.

Ještě před volbou se probrala různá témata, která byla projednávána stávajícím výborem již v úterý na předvolební schůzi. Jednalo se o účast mužů na Zimním poháru, který proběhne hned na začátku února v telnické hale, dále rozpis tréninkových hodin, tréninky mužů, ale i další věci, jakými je jarní úklid hřiště, brigády na Šibřinky nebo natírání branek a sloupů.
Úklidem hřiště před jarní sezónou byl pověřen Luděk Kubát se svými svěřenci, natření branek si vzali za úkol muži, organizaci brigádníků na akce házené i Sokola si vzal na starost Jirka Staňa a házenkářské stránky David Staňa. Ten bude dostávat od jednotlivých trenérů podklady, které zpracuje a zveřejní. Tím bude mít o trošku méně práce Luděk Kubát, který je nejenom touto činností maximálně vytížen. Domluvili jsme se také, že na jaře se vrhneme na natírání sloupů, které to už opravdu potřebují. V první fázi je natřeme do výšky cca 2 metrů a poté bude zapůjčena plošina, aby bylo možné natřít zbytek až do konce.

Poté bylo možné přistoupit k volbě nového vedení oddílu. Hráči měli k dispozici lístečky se jmény, a čtverečky. Každý měl za úkol zaškrtnout minimálně 5, maximálně však 7 jmen. Za vytištěná jména bylo možné dopsat svého kandidáta, což většina voličů učinila.
Výsledek byl tedy následující: Binek Ivo 12 hlasů, Flajšinger Aleš 13 hlasů, Kubát Luděk 18 hlasů (plný počet, opravňující vést oddíl :-D)), Lattenberg Libor 15 hlasů, Maštalíř Ivan 13 hlasů, Musil Luboš 3 hlasy, Roblík Ivo 10 hlasů, Staňa Jaroslav 4 hlasy. K těmto kandidátům dopsali členové další kandidáty a těmi byli: končící předseda Koláček Lubomír 15 hlasů (darebáci), Lattenberg Jan 11 hlasů a Kučera Michal 1 neplatný hlas, protože byl sice dopsán, ale neměl zaškrtnutý čtvereček.
Z toho tedy vyšlo, že členy výboru oddíly házené byli zvoleni: Binek I., Flajšinger A., Kubát L., Lattenberg L., Maštalíř I., Koláček L. a Lattenberg J.. Vzhledem k tomu, že se Libor Lattenberg nakonec funkce vzdal, je jeho náhradníkem Ivo Roblík. Výbor je tedy sedmičlenný. Z těchto zvolených zástupců byl následně zvolen předseda, nově prezident oddílu, kterým se nedobrovolně stal odstupující předseda Luboš Koláček.

Tímto tedy děkuji všem za účast, za důvěru a přeji nám všem ve výboru hodně dobré a úspěšné práce v našem oddíle. Naší snahou bude pokusit se konečně na naše hřiště dostat umělý povrch, o který se už léta marně snažíme. Přivítáme samozřejmě každou pomoc i nápad na zlepšení jak naší práce tak chodu oddílu. Děkujeme


Celá tisková zpráva | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor