| Hlavní stránka | A-tým | Ml. dorost | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

1284 (1284 hl.)
1251 (1251 hl.)

Celkem hlasovalo: 16362

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

12.6.- 14.6.2015 IVANKA CUP 2015 (minižáci)
Vydáno dne 16. 06. 2015 (743 přečtení)

Ivanka Cup 2015(minižáci) 20150612 Ivanka pri Dunaji (minižáci) 20150612-D3/9-Ivanka Cup 2015 (minižáci)

10 ročník Ivanka Cup
Ivanka pri Dunaji, 12.6.2015 - 14.6.2015

V tomto článku se zaměřím pouze na házenkářské aktivity a mimosportovní dění nechám na jiných :-).

Bohunice B - Újezd u Brna 9-23
     Jednoznačné vítězství. První gól Luboše Řoutila z křídla a vynikající vstup do náročného turnaje.

Kunovice – Újezd u Brna 10-21
     O hlavu větší holky z Kunovic jsme přehráli kombinační hrou, rychlostí a 100% střelbou Mildeho a Martina.

Bohunice A - Újezd u Brna 10-19
     Zlepšená obrana ve 2.poločase a vynikající výkon brankáře Michala vedlo k dalšímu vítězství.

Měnín - Újezd u Brna 10-19
     V tomto utkání jsme šetřili opory do dalších bojů, tak se hrálo v tréninkovém tempu.

Kysucké Nové Mesto - Újezd u Brna 15-16
Utkání pravdy.
     Do zápasu jsme nastoupili s taktikou nikam nespěchat a hrát trpělivě z pevné obrany. Poločas plánům odpovídal, 5-5. Druhý poločas jsem musel přerušit v probíhající 5 minutě, protože domácí zapisovatelé nepřipsali Naši vstřelenou branku a naopak ji připsali soupeři. Po krátkém přerušení jsme pokračovali v infarktovém zápase za stavu 12-12. Kvalita rozhodčího na toto utkání byla naprosto nedostatečná. Některé zákroky na Mildeho do oblasti hlavy a krku byly likvidační.
     Nakonec se štěstí usmálo na Nás a my mohli slavit jedno z nejkrásnějších vítězství.

Karviná - Újezd u Brna 10-16
     Poslední zápas hracího dne se odehrál na venkovním asfaltovém ihrisku. Kluci pozbírali poslední zbytky sil a v tropickém vedru v rytmu samby Karvinou porazili.

Kuřim – Újezd u Brna 13-19
     Stereotypní hra v 1. poločase Nám přidělala vrásky na čele. Po řádné domluvě se začlo bránit a běhat bez míče a poslední krok k zisku medaile byl splněn.

Ivanka – Újezd u Brna 15-8
     Do zápasu jsme nastoupili s vědomím, že výhra i remíza nám zajistí 1. místo v turnaji. Do poločasu jsme drželi s domácím mužstvem krok 5-5. Jenže v 2. Poločasu nastal totální výpadek Mildeho pušky a na naši ustrašenou hru našel soupeř okamžitě recept. Tvrdě Nás trestal z každého útoku, takže nakonec z toho bylo 3.místo.

Myslím, že kluci odvedli kus práce a výborně reprezentovali Újezdskou házenou, což ještě potvrdil Martin, když byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.