1902 (1902 hl.)

Celkem hlasovalo: 21449

11.10.2015 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (starší žačky)
Vydáno dne 20. 10. 2015 (991 přečtení)

11.10.2015 Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim (starší žačky) Sokol Újezd u Brna - SK Kuřim 16:5 (4:4)

První výhra.

Začali jsme hrát po zápase mladších žákyň. Vítr neustával a zima byla pořád stejná. Holky se tedy snažily hýbat, aby nezmrzly, a tak jsme viděli i rychlé akce :-).
     Začátek se gólově nedařil, ale holky s chutí střílely a k vidění byly krásné asistence a signály. Za stolkem zapisovatelů jsme s Káťou jako "nestranné" hučeli z nervozity na kouče kvůli Barčiním kolenům, a tak v druhé půlce zápasu Ivoš střídal pivota Barču s Katkou.
     Po napínavém poločase, kdy jsme po 25 minutách pouze remízovali, se do hruhé půle holky hecly. Najednou jich bylo všude plno, v obraně získávaly míče a zvládly i rychlý přechod do útoku. Výsledkem byla dominance na hřišti a konečné skóre 16:5. Poprvé se ve starších žákyních slavila výhra a v realizačním týmu zavládl nádherný pocit spokojenosti. Všichni jsme se radovali a děvčatům patří velké díky.