1344 (1344 hl.)
1317 (1317 hl.)

Celkem hlasovalo: 17153

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

L 20:11 - 28.5.
Díky za pochvalu :-). Web běží na redakčním systému PhpRS. Dole je odkaz :-).
Luděk Kubát

Martin2 18:19 - 28.5.
Zdravím. Hezké webové stránky, opravdu dobrá práce!
Prosím v jakém systému tento web běží?

21.05.2016 SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky)
Vydáno dne 25. 05. 2016 (499 přečtení)

21.05.2016 SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna (mladší žačky) SHK Veselí nad Moravou - Sokol Újezd u Brna 20:5 (9:3)

Moment překvapení - rozhodčí.

V sobotu v 8 hodin jsme vyrazily do Veselí nad Moravou. V první minutě jsme inkasovaly gól, který Krista hned v druhé minutě oplatila. Do páté minuty jsme držely remízu.
     A pak to začalo. Děvčata z Veselí začala padat do brankoviště jako na podzim hrušky ze stromu. Po každém pádu i bez našeho bránění byla sedmička. Po takovýchto třech nesmyslných rozhodnutích jsem v čase 14:03 vzala team timeout. Upozornila jsem holky na bránění na šesti metrech. Abychom zabránily sedmičkám, holky měly napadat útočnice hned na devítce. Bylo to marné. Kdokoli s míčem i bez kontaktu padl do šestky, pískala se sedmička. Tato skutečnost nás fakt celkově rozhodila. Holky nevěděly jak bránit a když Danča(ale i Krista, Áňa atd.)šla dáchnout na střídačku, tak usedaly se slovy: "Trenérko, ale já jsem se jí opravdu nedotýkala. Pochopila jsem, že s touto zkušeností se holky nepoperou. Bály se v obraně na šestce bránit, aby zase nebyla sedmička.
     Není mým zvykem brát oddechový čas. Když jsem v druhém poločase vzala druhý, holky se divily, ale věděly proč. Stěžovaly si na padající hrušky do brankoviště. Uklidňovala jsem je, ale moc to nepomohlo. Za konečného stavu 20:5 pro Veselí jsme odjížděly domů.
     Bylo evidentní, že rozhodčí tyto situace neodhadli správně a neexistující sedmičky pískali. Brankařka Míša naštěstí všechny kromě poslední chytila. Díky Míšo.
     Co říct na závěr. Tak otrávená, znechucená (kvůli rozhodčím) jsem ještě od utkání neodcházela. Holkám děkuji za snahu vyrovnat se s touto novou skutečností. Budeme se muset tímto pro mě nefér pískáním také na tréninku zabývat.

Autor: Petra Kolářová | Komentáře: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek