| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8570 (8570 hl.)
časová osa gólů
1635 (1635 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2002 (2002 hl.)
fotky
3980 (3980 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1589 (1589 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1582 (1582 hl.)

Celkem hlasovalo: 19358


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


31.7.-6.8.2016 Soustředění v Novém Veselí (dorostenci, starší žáci a žačky, mladší žačky)
Vydáno dne 12. 06. 2016 (2010 přečtení)

31.7.-6.8.2016 Soustředění v Novém Veselí (dorostenci, starší žáci a žačky, mladší žačky a minižačky)


Aktualizováno 28.7.2016
Ahoj vespolek,
Odjíždíme už tuto neděli, prosím nezaspěte :-). Sraz je u sokolovny v 9:00. Vybereme potvrzení o bezinfekčnosti a 2200 Kč od těch, co ještě nedali a případně i kartičky pojištěnce (kopie). Prvním jídlem je oběd, takže řízky nejsou nutné :-). Původní představu, že se pojede živelně jsme opustili, protože ne všichni mohou své ratolesti odvézt. Z těch, kteří se dobrovolně přihlásili jsme vylosovali a auta maximálně zaplnili těmto výhercům: Miloš Zapletal, Robert Halíček, Tomáš Rozprým, Nikola Holešanská, Jindra Vymazalová, Dušan Vykouřil. Blahopřejeme :-). Trenéry nejmenuji, Ti to mají povinně :-).Aktualizováno 5.7.2016
  30.6. bylo přihlašování ukončeno. K tomuto dni se přihlásilo 41 hráčů a 7 členů realizačního týmu. Výpadek mladších žáků se podařilo nahradit mikrožáky, takže po spočítání fixních částek (pronájem haly, venkovního hřiště atd.) se dostaneme na předloňskou sumu 2200,- Kč. Přestože tréninky už skončily, rozhodli jsme se, že počínaje pátkem 8.7., bude sokolovna pro zájemce otevřena každý pátek a úterý od 17:00. Nudící se děti, se mohou přijít protáhnout a zaplatit výše uvedenou částku. Pokud se někdo momentálně dovoluje, nevadí. Peníze vybereme po Vašem návratu, v krajním případě až na místě :-).
Luděk


Ahoj kamarádi,
  Soustředění v Novém Veselí se tentorát, na přání Aleše, bude konat bez účasti mladších žáků. Ročníky 2004, 2005, 2006, 2007 budou mít svou vlastní akci.
  Ostatní hráči a hráčky budou v prostředí známém z minulosti. Přestože většina dětí jsou již "staří matadoři" i zde se najdou nováčci, takže následující řádky jsou určeny především pro ně. Kromě hlavního zavazadla, by děti měly mít batůžek, do kterého se vejdou věci na sportování (boty, láhev na pití, kraťasy, tričko, atd.) a v případě celodenního výletu i pláštěnka a jídlo. Toto zavazadélko je určeno na cestu ze školní budovy, kde budeme ubytováni, na sportoviště (hala, hřiště). Jak jste již pochopili, spát budeme ve škole, takže nutností je karimatka (nafukovačka) a spacák případně něco pod hlavu (může být i plyšák :-)). Dále ponožky, těmi raději nešetřete a stejně tak spodním prádlem. Abych se moc nerozepisoval, dál pojedu v bodech: Hygienické potřeby, 2 ručníky, plavky, věci na spaní, přezůvky aby si nožky v době mezi tréninky odpočinuly, čepice, léky s pokyny (jen ti co je berou :-)), 2 páry sportovních bot (halovky a tenisky na ven), oblečení na sportování, teplákovka (kdo má), kartička zdravotní pojišťovny (kopie) a kapesné (max. 200Kč).

  Abych ty co ještě nebyli navnadil, tak jídlo bude 4x denně. Kromě obvyklých jídel bude po třetí fázi tréninku ještě druhá večeře po které bude následovat výřivka. Podle počasí máme zhruba na polovinu kempu naplánovanou cestu na koupaliště nebo do krytého bazénu.

  Mám nepotvrzené informace, že několik zájemců dojede později, případně odjede dříve. Abych nekomplikoval dopravu, do a z Nového Veselí se dopravíme svémomocí :-). Prosím tedy ochotné a mobilní rodiče, aby svou ochotu a mobilitu netajili a do komentáře napsali, kolik dalších dětí by mohli přepravit :-). Ideální formát zápisu by byl Jméno Příjmení (+X), kdy X znamená celkový počet dětí (včetně vlastních) :-).

  Protože neučast mladších žáků znamená úbytek cca 15 lidí a ceny za pronájem jsou fixní, budu vědět cenu za soustředění až podle počtu zájemců. Nyní již všechno víte, takže hurá na přihlašování :-).

Díky za rychlost.

P.S. Pokud jsem na něco zapomněl, (jako, že určitě ano :-)), ptejte se.

potvrzení účastníci - Filip Zourek, Terka Odehnalová, Marek Novotný, Tomáš Kachlík, Lada Vykouřilová, Nela Vykouřilová, František Vykouřil, Julča Zapletalová, Gabča Svobodová, Tom Nachtnebl, Anička Jurinová, Petr Kolář, Alena Kolářová, Romča Kolářová, Danča Mrázová, Robas Halíček, Bára Halíčková, Anička Kolářová, Denča Rozprýmová, Štěpán Jurina, Dominik Matoušek, Lucka Baťková, Adélka Nádeníčková, Víťa Nádeníček, Ondra Krošík, Zuzka Drtilová, Monča Luskačová, David Víška, František Kolář, Adam Žigrai, Lotka Volentierová, Marek Holešanský, Pepa Velíšek, Jiří Vymazal, Adélka Peclová, Tess Strnadová, Tom Gajda, Radek Ryvola, Zdeněk Sláma, Filip Gregor, Míša Rakovská, Lada Vykouřilová, Lukáš Musil,
omluvení - Lukáš Knos, Tomáš Richter, Martin Jaroš,
řidiči - Luděk Kubát (+4); Tom Zourek (+4); Milde (+4); Petra Jurinová (+6); Robert Halíček (+4); Tomáš Rozprým (+4); Pavel Drtil (+4);
realizační tým - Petra Kolářová, Katka Mlatečková, Tomáš Zourek, Martin Kolář, Luděk Kubát, Zdeněk Sláma

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Luděk | Komentáře: 28 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor