muscle growth pills

ewyxanug 9:21 - 16.10.

8.10.2016 Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín (mladší žačky)
Vydáno dne 18. 11. 2016 (462 přečtení)

8.10.2016 Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín (mladší žačky) Sokol Újezd u Brna - HK Hodonín 14:12 (6:6)

Hurá, holky vyhrály.

Hodonín, ach jo. Ty holky se té vyhry nedočkají, říkám si tak v sobotu večer, když si chystám věci na zápas. No nic, musím je povzbudit a nabudit, ať si aspoň pěkně zahrají....
     V neděli kolem deváté hodiny dopoledne jsme dorazili do Telnice do haly. Do haly? Ano, hrajeme přece s Hodonínem. Pan Bičan je totiž proti teplu venku, proti zimě venku, proti slunci, bouřce, blátu.... No a vlastní halu nemáme.
     Ale k věci. Když jsem zhlédla protihráčky, tak jsem si řekla: "To by šlo, musím však na holky zatlačit". Poprosila jsem Zorana st. o zápis, abych se mohla plně koncentrovat na hru.
     Než jsme začaly hrát, poučila jsem je co a jak a šli jsme na to. V první minutě gól, do naší sítě z pivota – no to to pěkně začíná. No nic. Jdeme dál. Druhá minuta Lota vyrovnává, třetí gól ze spojky, ach jo, zase nám --- pátá minuta Simča gól a další gól Lotka. Áňa z pivota umisťuje další čtvrtý gól a Lada po chvíli dává další branku. 5:2 to je dobré, to by holky mohly dát. Ale co se děje, ony nebrání – gól, a teď ztráta míče – Simča, protihráčka se rozbíhá tři kroky a gól. Stav 5:4 mě děsí a tak jak nedávám time, dávám time. "Co se s vámi děje, kde je obrana, ještě pořád hrajem, nemůžete se vykašlat na obranu, musíte...." Konec time a jdeme na to. Po čtyřech minutách je konec poločasu a skóre na tabuli ukazuje remízu 6:6. "No bude to nervák" pomyslím si.
     Píp. Siréna zazněla a máme tu druhou půlku. Gól střídá gól a je to celkem vyrovnané. Ruce se mi potí. Pořád na holky křičím v obraně, v útoku. Jsou čtyři minuty do konce a my navyšujeme skóre o 2 branky. Ale pozor, dvě minuty do konce a Hodonín snižuje stav na 13:12. Ještě jedna branka od Simči a je to doma. Vyhrály jsme!!! Holky to dokázaly!!! Mám velkou radost, že se jim to povedlo.