Mobile Marketing

anylagor 12:31 - 21.11.
Kamagra tanio

Toča č.15 13:05 - 26.8.
Diky za to že jste přijeli na turnaj na Sokol Brno 4.Mějte se fajn a držte partu.

29.10.2017 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci)
Vydáno dne 01. 11. 2017 (130 přečtení)

29.10.2017 Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna (ml. dorostenci) 20171029 ml. dorost vs. Tatran Bohunice Tatran Bohunice - TJ Sokol Újezd u Brna 27:36 (15:19)

Výhra i přes nepříliš kvalitní obranu.

Ačkoli letošní Bohunice nejsou v nejlepší herní kondici, loňské výsledky stále vzbuzuji respekt. Před zápasem jsme sice tabulkově byli o dva stupínky výše, ale známe kluky. Hlavně jsme si přáli, aby hráči soupeře nepodcenili. V tomto duchu se nesla veškerá předzápasová příprava, včetně proslovu před úvodním hvizdem.

Plnění taktických pokynů v defenzivě se zpočátku dařilo plnit pouze díky Atomovi. Obrana protihráče pouze stínovala, takže nikdo nebránil domácím v kombinaci. Ke kontaktu s cílem přerušit hru, docházelo až u Toma Kachlíka, který jediný bránil od podlahy. Oba celky se snažily o rychlou házenou, což znamenalo bleskurychlý návrat do obrany po jakékoli střele. Přechod do útoku jsme zvládali dobře, s návratem to už bylo horší, že Maro? V 10. minutě, kdy stále bránil pouze Atom, jsme vzali oddechový čas. Vedli jsme 9:5 a smyslem tajmu bylo probudit zbylé obránce. Nepovedlo se. Pokyny ke změně nevedly a navíc přestal fungovat přechod do útoku. Trápili jsme se na obou frontách a bohuničtí téměř vyrovnali. Ke konci poločasu jsme se vrátili k osvědčeným šablonám, a ačkoli obrana byla stále jednomužná, vzali jsem si úvodní náskok zpět. Za zmínku stojí útočná spolupráce Ondry s Filipem, protože jejich několik maďarů bylo přímo ukázkových.

V šatně jsme se vrátili k prazákladům a k modelovým situacím, kdy se z prvního obránce stává křídlo. Všem bylo všechno jasné, takže jsme zmínili i obranu. Ani zde jsme, podle hráčů s ničím objevným nepřišli. Teď už jen zbývá přenést vše známé a naučené do hry.

Trošku jsem doufal, že se dočkáme i nově trénované rozehrávky z vlastní obrany, která by hru ještě více urychlila, ale ještě nemáme ty správné návyky. Hráči se evidentně spokojili s stavajícím průběhem hry, pomalu navyšovali náskok a kráčeli k povinnému vítězství. Ke konci jsme se dočkali i luxusní obrany na naší pravé straně, kdy pánové mazácky přebírali útočníky a zdvojením eliminovali pivota. Z těchto situací vždy rezultovala jen devítka a po pár pokusech pasivita. Za posledních 8 minut jsme inkasovali jen dva góly a konečně jsme bránili tak, jak to umíme. Je jen škoda, že nám trvá dlouho, než se dostaneme na provozní teplotu.