| Hlavní stránka | A-tým | St. dorci | Ml. dorci | St. žáci | Ml. žáci | Ml. žákyně | Odkazy | Ke stažení | Facebook |

  Nábor do oddílu - aktualizace 8/2019
Nábor do oddílu a tréninky

  Pro rodiče a hráče
Předturnajové info
Kalendář akcí

  Naše týmy v r. 19/20
A tým - muži
Starší dorostenci
Mladší dorostenci
Starší žáci
Mladší žáci

Mladší dorostenky
Starší žákyně
Mladší žákyně

Miníci a přípravka

  Vedení odddílu
Bafuňáři a trenéři

  Čtenář
Jméno:
Heslo:


Registrace | Info
Zapomenuté heslo

  Anketa
V článcích mě nejvíc zajímá

komentář
8601 (8601 hl.)
časová osa gólů
1652 (1652 hl.)
hodnocení hráčů a brankařů
2021 (2021 hl.)
fotky
3997 (3997 hl.)
článek mě zajímá celý a už se těším na další :-)
1605 (1605 hl.)
zajímá mě pouze konečné skóre
1599 (1599 hl.)

Celkem hlasovalo: 19475


  Přehledy

Ankety
TOP 15
Fotogalerie

  Vrátnice
Vchod pro redaktory

  Házená na netu
Pro ty, kterým se házená nikdy neomrzí, zde máme tři odkazy na archivy, kde jsou k vidění různé zajímavé zápasy :

Ct 4 sport TVcom Logo ehftv.com


27.1.2018 VelMez Cup - Velké Meziříčí (ml. dorci)
Vydáno dne 04. 02. 2018 (781 přečtení)

27.1.2018 VelMez Cup - Velké Meziříčí (ml. dorci) 20180127 -P2/4 - VelMez Cup (mladší dorost) 20180127-P2/4 Velmez Cup (ml. dorci)  Když Luďa vyvěsil 24.1.2018 na FB anketu na téma, kdo pojede 27.1. v sobotu na turnaj do Velkého Meziříči, z reakcí některých hráčů bylo jasné, že na turnaj se asi nepojede. Jednak Luďa byl o víkendu na semináři a Michal i já jsme už měli jiný program. Navíc Atom měl naplánovanu oslavu svých narozenin, spousta hráčů měla pozvánku a další se buď nemohli nebo nechtěli turnaje zučastnit. Vidina pěkné opičky byla větší, než chuť na nějaký turnaj kdesi na vysočině. I když Petr (brankař) přislíbil účast, nakonec také akci skrečoval. Nicméně přihlášení byli Zoran, Kroša, Walt, Žigi, Lukáš Knos, Gajdič a Lukáš Musil, tedy 7 statečných. Po reakci Lukáše Knose: "kluci pojedeme, bude sranda i bez Kachly", jsem si přeorganizoval domluvené věci a jel s nimi jako vedoucí týmu. Luďa ještě na post trenéra domluvil Honzu Lattenberga, který tuto partu převezme ve starším dorostu a mohli jsme vyrazit. Když jsem se podíval na rozpis a zjistil, že hrajeme dva zápasy po sobe, znalý fyzičky našich chlapců, nedával jsem nám mnoho nadějí na nějaké lepší umístění. Pánové omlouvám se, už vás nebudu podceňovat :-).

  Náš první soupeř byl z Maloměřic. Dozvěděli jsme se, že mají tým složeny ze starších žáku a z pár dorostenců, což bylo na první pohled vidět. Na rozdíl od nás ale měli dostatek hráčů na střídání. Hlavou mi blesklo: "Ti nás uběhají." Ze začátku to tak vypadalo. Než se kluci dostali do tempa, tak jsme prohrávali o tři góly. Do 12. minuty jsme neustále dotahovali. Kluci poté začali hrát svědomitěji a drželi se rad trenéra. V bráně se začalo dařit v Lukynovi, jenž byl za odměnu nominovan na post golmana a první zápas jsme vyhráli 11:7.

  Druhým soupeřem byla Dolní Cerekev. Ač byli o poznání lepší než Maloměřice, byli jsme rozehraní z prvního zápasu a hráli jsme od první minuty zodpovědněji jak v obraně, tak i v útoku. Pánové sice občas neposlechli trenera a zahráli něco jiného než bylo řečeno, ale i tak se dařilo skórovat. Nicméně pokyn trenéra pro útok: "Dáme si to dvakrát dokola," aby si chlapci relativně odpočinuli, nebyl vyslyšen. Zbytečně zbrkle jsme se hrnuli do gólových šanci. Pánové, není na škodu poslouchat rady zkušenějšího hráče a trenéra v jedné osobě. I přes poněkud divoký útok jsme měli navrch. Výborně zahrál Lukáš Musil, který zamotával hlavu soupeřově obraně. Zhruba ve 23. minutě se při obraném zákroku Ondry, odrazil balón Zoranovi do obličeje. No nazdar, střídat není za koho. Naštěstí je Filip tvrdák, a ustál to. Zhruba ve 25. minutě Lukáš Musil došlápl tak neštastně, že si podvrknul koleno, čímž byl vyřazen až do konce zápasu ze hry. Dohrávali jsme v pěti a jelikož náš náskok byl dostatečný, tak jsme udrželi vítězství 18:14.

  Po pauze jednoho zápasu, tedy po 35 minutách, nás čekal domácí celek. Nebylo jisté, zda nastoupí Lukáš Musil, ale jiskra naděje svitla po ošetření přítomným lékařem. Dál to byla pudová záležitost, buď to "pude" nebo ne. S Honzem jsme mu naznačili, že pokud to nepůjde, tak ať se na to vykašle, protože zdraví je přednější. ŠEL DO TOHO. I když domaci měli za sebou zápas s Majlontem, byli o poznáni lepší. Na našich bylo vidět, kdo má jak natrénováno, ale na všech se třetí zápas bez možnosti střídání projevil. Spousta chyb byla jak na jedné, tak i na druhé straně. Do gólovych statistik se zapsal i brankař Lukáš, který proměnil 2 sedmičky. Při jednom rychlém útoku soupeře se Tom Gajda snažil zachytit dlouhou nahrávku. V ten samý moment to měl v úmyslu i Lukáš. Jenže si nekřikli a byla z toho kolize. Bolestivá grimasa Toma nevěstila nic dobrého, z nosu se mu spustila krev a koleno přestalo na chvíli fungovat. Ještě, že jsem s sebou vzal sprej. Dneska byl hodně v kurzu. Než se zastavilo Tomovo krváceni, museli pánové hrát opět v pěti. Škoda. Síly docházely na obou stranách, ale soupeř jich měl o něco málo více. V posledních několika sekundách, kdy jsme hrali přesilovku, se vydal do útoku i náš brankař a nekompromisně zakončil. Na konečný výsledek to však již nemělo vliv.

  V posledním zápase i přes handicap, nasázel Lukáš Musil soupeři 6 branek a byl vyhlášen jako nejlepší hráč turnaje. Nejlepším brankařem se stal gólman domácích.

CELKOVÉ POŘADÍ DRUŽSTEV

     1 -  TJ Sokol Velké Mezičíčí
     2 -  TJ Sokol Újezd u Brna
     3 -  TJ Sokol Dolní Cerekev
     4 -  SHC Maloměřice
  Páni dorostenci a několik málo starších žáku, kteří se z nejrůznějších důvodů nemohli zúčastnit turnaje, mohou litovat. Je potřeba se zamyslet nad tím, že za chvíli opět začíná hrací maraton a kde jinde, než na turnajích se mužete sehrát, vyzkoušet si signály a dotáhnout je k dokonalosti. Těm, co se turnaje zúčastnili gratuluji a pokud se opět najdou jedinci, kteří budou chtít jezdit na turnaje rád s nimi pojedu.

Facebookové komenty[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Tom Zourek | Komentáře: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Tento web byl vytvořen díky redakčnímu systému phpRS, Layout je upravený Beach. Logo vytvořil Doktor